Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zapowiedź wystawy SecurityWorld Expo 2008 w Seulu (Korea)

Printer Friendly and PDF
www.zabezpieczenia.com.pl

W dniach 25 - 27 czerwca 2008 roku odbędzie się w Seulu (Korea) wystawa SecurityWorld Expo 2008, która jest uznawana za najlepszą wystawę dla profesjonalistów i klientów branży zabezpieczeń w Azji, ukierunkowaną na rynek światowy. Jest to wystawa specjalistyczna, która zdobyła znakomitą reputację za przyciąganie kompetentnych nabywców zza oceanów. Będzie na niej można się zapoznać z najnowszymi technologiami z branży zabezpieczeń i najlepszymi oraz najnowocześniejszymi produktami, wyznaczającymi trendy w tej dziedzinie - od sieciowych rozwiązań systemów bezpieczeństwa po systemy domowe.

Swój czynny udział zapowiedziało 140 firm z 14 krajów. 80% uczestników spośród przewidzianej łącznej liczby 25 000 zwiedzających to osoby podejmujące decyzje o zakupach w branży zabezpieczeń.

Imprezie będą towarzyszyć prezentacje oraz międzynarodowe seminaria z zakresu systemów i technologii zabezpieczeń. Przewidziano także wręczenie nagród dla najlepszych produktów SecurityWorld Expo 2008.

W wyniku przeglądu weryfikacyjnego wystaw handlowych, którego dokonało stowarzyszenie wystawców koreańskich, została uznana za obiecującą wystawę następnej generacji.

Już dziś można zgłosić wstępnie swój udział w wystawie, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny w Internecie

www.secuexpo.com

oraz skontaktować w tej sprawie z magazynem SecurityWorld Int'l (swiex@infothe.com) lub firmą K. Fairs Ltd. (ykshin@kfairs.com).


Bezpośr. inf. SecurityWorld Int'l Magazine
Opracowanie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony