Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Ucz się i wygrywaj

Printer Friendly and PDF

Chcielibyśmy wszystkich zachęcić do poszerzenia wiedzy na temat naszych rozwiązań. Zapraszamy na limitowane szkolenie Axis Video Management Software w ramach Axis Communications’Academy, które odbędzie się w Warszawie 20 sierpnia 2015.

Sukces w biznesie jest nierozerwalnie związany w wiedzą. Axis Communications’Academy daje Ci możliwość dostarczania lepszych i inteligentniejszych rozwiązań w zakresie systemów bezpieczeństwa.

Szkolenie Axis Video Management Software

Axis Video Management Software to kurs obejmujący kluczowe informacje o sieciowych systemach rejestracji i zarządzania obrazem firmy Axis Communications. Tematy takie jak: właściwy dobór rozwiązania do potrzeb systemu, konfiguracja systemu zapisu i oglądu obrazów wizyjnych, zarządzanie zdarzeniami w systemie, konfiguracja nadmiarowego zapisu, zdalny dostęp do systemu przez aplikacje mobilne oraz tworzenie indywidualnych rozwiązań systemowych w oparciu o elastyczne zarządzanie elementów aktywnych WWW są omawiane w teorii w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi.

Każdy z uczestników, który zarejestruje się na szkolenie Axis Video Management Software zaplanowane w dniu 20 sierpnia 2015 i poda kod promocyjny "Zabezpieczenia" otrzyma po zakończeniu szkolenia licencje AXIS Camera Station 10 license base pack eLicense o wartości € 839.

Uwaga! – decyduje kolejność zgłoszeń.

W trakcie szkolenia przewidziane są przerwy kawowe i lunch.

Kontakt:
W przypadku pytań związanych z Axis Communications’Academy prosimy kontaktować się e-mailowo z Janem T. Grusznicemjan.grusznic@axis.com lub telefonicznie tel. +48 797 871 986.

Indywidualne podejście do uczestników zapewnione jest dzięki warsztatom w małych grupach, co jest również przyczyną szybkiego zapełniania miejsc.

Czekamy na Ciebie.

Zespół Axis Communications’Academy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony