Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Targi SICUREZZA są gotowe do otwarcia!

Printer Friendly and PDF

Innowacyjne technologie, nowe rozwiązania, szkolenia.Jesteśmy gotowi do powitania naszych gości w Mediolanie w dniach od 3 do 5 listopada.

SICUREZZA 2015, międzynarodowa wystawa poświęcona systemom zabezpieczającym i systemom sygnalizacji pożarowej odbędzie się we Włoszech w Fiera Milano, w dniach od 3 do 5 listopada.

Zgodnie z przyjętą strategią, zmierzającą do podniesienia międzynarodowej rangi tej wystawy, odbywać się ona będzie w latach nieparzystych. Pierwszy taki termin wypada w roku 2015, kolejne w latach 2017, 2019.

Poza wprowadzeniem nowego terminarza SICUREZZA rozszerza swój zakres tematyczny i wychodzi poza tradycyjne kategorie eksponowanych produktów, by w ten sposób zwiększyć zainteresowanie zwiedzających nowymi aplikacjami i możliwościami systemowymi.

Podczas tegorocznej imprezy podjęte zostaną nowe wyzwania. Więcej uwagi poświęcone zostanie gotowym rozwiązaniom, najlepszym praktykom projektowym, szkoleniom oraz informacjom dotyczącym nowych produktów oferowanych przez przemysł. Stworzone zostaną możliwości kontaktów międzynarodowych, prowadzące do podejmowania ukierunkowanych inwestycji za granicą i zwiększenia liczby nabywców wśród firm zaproszonych do udziału w wystawie.

Z dotychczasowych działań można wnioskować, że wystawcy są zadowoleni z wystawy, liczba firm biorących udział w kolejnych edycjach rośnie, nie brakuje zarówno liderów rynku jak i debiutantów.

Wystawa będzie okazją do nawiązania kontaktów handlowych między firmami z terenu całej Europy, oceny nowych produktów a także podjęcia nowych tematów stwarzających ciekawe możliwości biznesowe. Zaprezentowana zostanie szeroka oferta w dziedzinie wizyjnych systemów dozorowych oraz zabezpieczeń mechanicznych i systemów kontroli dostępu. Istotnym czynnikiem będzie obecność wielu dużych firm, wiodących w swoich dziedzinach, które zdecydowały się na udział w wystawie.

Zakres tematyczny wystawy SICUREZZA 2015 nie ogranicza się do prezentacji nowych technologii i produktów oferowanych przez włoskich i zagranicznych producentów, lecz także dotyczy zagadnień projektowych oraz aplikacji, stwarzając tym samym możliwości pogłębienia wiedzy u osób zajmujących się działalnością handlową i marketingową. Nasi goście będą mieli okazję lepiej zrozumieć potencjalne możliwości tkwiące w proponowanych rozwiązaniach technologicznych oraz będą mogli wybrać produkty najlepiej dostosowane do ich wymagań.

Nie zabraknie tematów związanych z handlem detalicznym, bezpieczeństwem teleinformatycznym, Internetem przedmiotów a także z zastosowaniem dronów. Poza tym zorganizowana zostanie Galeria Rozwiązań, gdzie osoby odwiedzające wystawę będą miały okazję naocznie przekonać się o skuteczności proponowanych rozwiązań systemowych.

Na koniec pragniemy poinformować naszych gości o możliwości uczestnictwa w wielu szkoleniach, prowadzonych na najwyższym poziomie merytorycznym, jakie odbędą się podczas trwania wystawy.

Bilet wstępu na wystawę można kupić już teraz, wchodząc na stronę www.sicurezza.it Uzyskuje się wtedy 50% upustu i unika kolejek podczas rejestracji gości w pierwszym dniu wystawy.

Na tej samej stronie można się zapoznać z propozycjami dotyczącymi dojazdu na wystawę, specjalnie zorganizowanego dla naszych gości.

Bezpośr. inf. Fiera Milano Press Office
Rosy Mazzanti, rosy.mazzanti@fieramilano.it
Mariagrazia Scoppio, mariagrazia.scoppio@fieramilano.it
T +39 024997.6214 F +39 024997.7174

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony