Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Targi IFSEC 2007 - zapowiedź

Printer Friendly and PDF
Tegoroczne Międzynarodowe Targi IFSEC - najważniejsza w Europie i jedna z większych w skali globalnej impreza, prezentująca nowości z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń, w tym pożarowych, odbędzie się w dniach 21-24 maja br. w Birmingham (Wlk. Brytania), tradycyjnie już na terenie NEC, czyli Narodowego Centrum Wystawienniczego (ang.: National Exhibition Centre).

Swój udział zapowiedziało ponad 700 wystawców - głównie producentów i dystrybutorów z branży security, którzy pokażą profesjonalistom z całego świata swoje najnowsze osiągnięcia i będą zachęcać do ich stosowania.

W tym roku po raz pierwszy zostanie wydzielona specjalna powierzchnia, przeznaczona dla wystawców, oferujących najnowsze technologie sieciowe (IP & Networked Solutions). Będzie tam można obejrzeć systemy wizualizacji, rozmaite oprogramowanie nadzorcze i dyspozytorskie, urządzenia, wykorzystujące technologię DVR i NVR, kamery IP, sieciową kontrolę dostępu oraz systemy inteligentnego przetwarzania wideo. Potrzeba utworzenia takiego miejsca, w którym mogliby, z dala od targowego tłoku i gwaru, spotkać się profesjonaliści z branży IT, integratorzy systemów, oraz wszyscy, którzy są zaangażowani w tworzenie rozwiązań, służących do sieciowego przesyłania głosu, obrazu, danych oraz nadzorowania systemów bezpieczeństwa i automatyki budynkowej, była zgłaszana już od pewnego czasu, zarówno przez potencjalnych wystawców, jak i ich gości. Inne nowego rodzaju wydzielone powierzchnie będą ukierunkowane na ochronę fizyczną oraz policję i służby bezpieczeństwa publicznego.

Każdego dnia będą odbywać się równolegle seminaria tematyczne, przewidujące wystąpienia głównie producentów i dystrybutorów systemów bezpieczeństwa, ale także takich organizacji, jak BSIA (Stowarzyszenie Brytyjskiego Przemysłu Zabezpieczeń), policji czy Banku Anglii.

Jak od lat - czas poświęcony na udział w IFSEC - nie będzie na pewno czasem straconym.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony