Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Stowarzyszenie POLALARM zaprasza do udziału w XVII Forum Monitoringu Polskiego „Monitorowanie z powietrza na ulicach i w budynkach”

Printer Friendly and PDF

Seminarium Forum Monitoringu Polskiego odbędzie się w dniach 8 – 9 października 2015 r. w Wojskowym Domu Wypoczynkowym Rewita w Białobrzegach.

Program forum obejmie zagadnienia interesujące dla szerokiego grona specjalistów do spraw bezpieczeństwa, zarządzających systemami zabezpieczającymi oraz służbami ochrony w swoich przedsiębiorstwach. Jest to okazja do poznania najnowszych tendencji w branży zabezpieczeń, a także nowatorskich i najskuteczniejszych praktyk w dziedzinie bezpieczeństwa biznesu. Aktualne aspekty prawno-normatywne, kierunki rozwoju systemów dozoru wizyjnego oraz rozwiązania organizacyjno-techniczne są ramowym programem XVII seminarium.

Proponowane tematy, m.in. Wykorzystanie monitorowania w działaniach proaktywnych wobec zagrożenia terroryzmem, Pozatechniczne aspekty skutecznego monitorowania, czy Monitoring w inteligentnych budynkach – analiza bezpieczeństwa sieci i informacji, zainteresują przedstawicieli środowisk świadczących usługi ochrony osób i mienia, specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo firm i korporacji, wspólnot mieszkaniowych. Rozwój innowacyjnych technologii stwarza nowe możliwości poszerzenia oferty w zakresie ochrony mienia. Ochrona zakładów przemysłowych, magazynów, obiektów należących do infrastruktury krytycznej, zakładów chemicznych i petrochemicznych z rozległymi sieciami rurociągów, wykorzystująca bezzałogowe platformy latające niesie nową erę w świadczeniu ochrony fizycznej. Podczas trwania forum przedstawione zostaną informacje prawne, organizacyjne, wymagania dotyczące uprawnień niezbędnych do świadczenia takich usług. Oczywiście nie zabraknie tematów zawiązanych z systemami dozoru wizyjnego. Omówione zostaną programy umożliwiające inteligentna analizę treści obrazów z kamer. Dla specjalistów zarządzających flotą i bezpieczeństwem pojazdów zostaną zaprezentowane aplikacje wspomagające ich pracę. Bezpieczeństwo biznesu i monitorowanie jego poziomu to zakres tematyczny, w którym warto zweryfikować swoje działania z dobrymi praktykami i wiedzą osób, które specjalizują się bezpieczeństwie procesów operacyjnych, minimalizacji strat, zarządzaniu kryzysowym.

Zaproszenie do udziału w forum kierujemy do szerokiego grona specjalistów branży dozoru wizyjnego oraz zabezpieczeń technicznych, administratorów monitorowanych obiektów, przedstawicieli agencji ochrony, szefów bezpieczeństwa banków, kopalni, firm i korporacji. Zapraszamy przedstawicieli administracji, wojska, organów bezpieczeństwa powszechnego. Zaproszenie kierowane jest również do producentów i dystrybutorów urządzeń jak również do projektantów i instalatorów systemów alarmowych i urządzeń zabezpieczenia technicznego.

Wkrótce na naszej stronie www.polalarm.org dostępne będą szczegółowe informacje o programie forum.

Zapraszamy na XVII Forum Monitoringu Polskiego !

Bezpośr. inf. POLALARM

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony