Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

SPIN Extra 2018 – północna edycja spotkania już w marcu!

Printer Friendly and PDF

14–15 marca 2018 w Hotelu Marina koło Olsztyna odbędzie się SPIN Extra 2018. Jak każda z poprzednich edycji i ta będzie obfitować w nowości produktowe oraz prezentacje rozwiązań w wyjątkowej atmosferze sprzyjającej swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów. Edycja wiosenna skierowana jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.spin.lockus.pl.

 W trakcie dwóch intensywnych dni prezentacji merytorycznych pojawią się zarówno rozwiązania stałych partnerów, jak również tych, których udział w SPIN Extra 2018 będzie debiutem. Po raz pierwszy podczas północnej edycji zaprezentowane zostaną rozwiązania firm: AEC Design, Assmann, Cloud Electronics, Emiter, Intelek z Solarix, Winkhaus.

Swój udział zapowiedziały także firmy: AAT HOLDING, Alarmnet z Comelit, Corning, ROMI, QNAP oraz WD, Bosch, Extreme Networks wraz z Veracomp, ABB, Pulsar.

Tradycyjnie do dyspozycji uczestników przez dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne rozmowy z wystawcami. Nie zabraknie konsultacji z ekspertami oraz czasu na rozmowy kuluarowe i wyjątkowe, wieczorne atrakcje.

Tematyka SPIN obejmuje systemy sygnalizacji pożarowej, nowoczesne systemy CCTV, systemy kontroli dostępu, DSO, systemy zarządzania budynkiem, systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne, integrację systemów etc.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Kontakt: spin@lockus.pl

Bezpośr. inf. Magdalena Skórkiewicz-Foltyn
Lockus

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony