Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

SPIN Extra 2016 – osiemnaste Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych w terminie 9-10 marca 2016

Printer Friendly and PDF

1430 minut wystąpień, 520 uczestników – projektantów instalacji niskoprądowych, producentów i dystrybutorów, 53 prelegentów, 52 stoiska do testowania sprzętu – te kilka liczb opisuje pokrótce dwie edycje Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN i SPIN Extra, które odbyły się w 2015 roku.

Firma Lockus, organizator wydarzeń z serii Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, w 2016 roku tradycyjnie zaprasza do udziału w dwóch spotkaniach branży niskich prądów w Polsce.

SPIN Extra 2016 odbędzie się w dniach 9–10 marca 2016 w Hotelu*****Marina Golf Club zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur – Siła k. Olszyna. Edycja wiosenna przeznaczona jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.

Zobacz relację ze SPIN Extra 2015.

14 SPIN planowany jest w terminie 21-22 września 2016 r. Edycja jesienna adresowana jest do projektantów z południowej po centralną Polskę.

Bądź na bieżąco: www.spin.lockus.pl.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenie w branży niskich prądów mające na celu wymianę kontaktów i doświadczeń. Producenci i dystrybutorzy od 14 lat spotykają się z projektantami, aby wymienić się doświadczeniem, wspólnie rozwiązywać problemy  i odpowiadać na wyzwania związane z projektowaniem. 

Udział w wydarzeniu daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie fachowej wiedzy na temat technologii i rozwiązań branżowych.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage'u wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Kontakt:
Edyta Marek
Menedżer Projektu
Lockus
e-mail: emarek@lockus.pl
tel. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony