Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Sekcja MUZ zaprasza do Mościsk k. Lasek

Printer Friendly and PDF

Uprzejmie powiadamiam, że 2 cz. konferencji n-t rozpoczętej w dniu 23 marca 2007 w Warszawskim Domu Technika w Sali Prezydialnej NOT prezentującej działania firmy MAUER i firmy KABA MAUER dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa osób i mienia w domach i instytucjach (po przyjęciu wniosku kol. Zbigniewa Kłosa - wyposażającego wytwarzane w swojej wytwórni MUZ w wiele różnych rodzajów zamków „KABA MAUER" - o poszerzenie konferencji o część umożliwiającą praktyczne zapoznanie się z ww. zamkami oraz ich instalowaniem u niego w wytwórni) odbędzie się 25 maja 2007 r. o godz. 13.00 w Mościskach k. Lasek (Mościska 26A).

Dojazd ulicą Żeromskiego i jej przedłużeniem - Wólczyńską i Arkuszową, ew. autobusem z Dworca PKS Marymont na rogu Żeromskiego i Marymonckiej (dojazd z Dworca Centr. PKP Metrem od przystanku "Centrum" do przystanku "Marymont"); plan dojazdu do wytwórni na stronie internetowej: www.klos.com.pl.

Z uwagi na poczęstunek i ew. spotkanie integracyjne "przy grillu" po zakończeniu konferencji, możliwość zaparkowania na strzeżonym terenie wytwórni oraz możliwość zarezerwowania noclegu w pobliżu dla osób przybyłych z dalszych miejscowości, kol. Zbigniew Kłos prosi o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na adres e-poczty : bank@klos.com.pl i tel. na nr : 022 864 23 80 lub 0 602 214 695, a także o wcześniejsze przybycie.

Zapraszam
Józef Rudziński
Prezes Sekcji MUZ SIMP

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony