Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Prezentacje i szkolenia – SICUREZZA 2017

Printer Friendly and PDF

Na pięć miesięcy przed rozpoczęciem wystawy SICUREZZA, która odbędzie się w dniach 15, 16, 17 listopada na terenie Fiera Milano w Mediolanie, swój udział zgłosiło ponad 250 firm zajmujących większość stoisk w pawilonach 5 i 7. Jeśli liczba uczestników wzrośnie, impreza obejmie też pawilon 3.


Popularność wystawy SICUREZZA wynika z tego, że oprócz możliwości zwiedzenia stoisk poszczególnych wystawców, osoby odwiedzające imprezę mogą uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych na najwyższym profesjonalnym poziomie. Program szkoleń jest dynamicznie dostosowywany do zmieniającej się sytuacji rynkowej, prezentowane są najnowsze trendy rozwojowe i osiągnięcia technologiczne.

W roku 2017 największy nacisk położony będzie na zabezpieczenia przeciwpożarowe, poczynając od prezentacji metod wczesnego wykrywania pożaru, kończąc na omówieniu metod jego gaszenia. Współorganizatorem imprezy są: UMAN – włoskie stowarzyszenie firm działających w branży zabezpieczeń oraz ANIMA/CONFINDUSTRIA – stowarzyszenie firm działających w branży pożarniczej.

Organizatorzy wystaw SICUREZZA zawsze zwracali uwagę na spójność tematyczną z innymi imprezami, dlatego w tym roku wystawa odbędzie się równolegle z targami SMART BUILDING EXPO, projektem powstałym w wyniku porozumienia między Pentastudio – agencją komunikacji i marketingu specjalizującą się w branży nowych technologii telekomunikacyjnych – a Fiera Milano. Celem jest przedstawienie nowej, cyfrowej koncepcji ochrony budynku. Ewolucja takich systemów i wszystkich związanych z nimi usług zostanie zaprezentowana w panelu tematycznym poświęconym integracji systemów elektronicznych, wykorzystywanych w nowoczesnych budynkach.

Podczas wystawy omówione będą także zagadnienia prawne, związane z zachowaniem prywatności i nietykalności osób przebywających w obiektach wyposażonych w elektroniczne systemy zabezpieczające. Przykładowo, wyjaśnione będzie jak zmodyfikować istniejący wizyjny system dozorowy, by nie naruszał zasad prywatności. Pojawiające się coraz częściej hasło – nowoczesne miasto to bezpieczne miasto – nie może oznaczać ograniczenia swobód obywatelskich. Coraz szersze wykorzystanie Internetu w życiu codziennym niesie za sobą niebezpieczeństwo ataków cybernetycznych. Wykorzystanie dronów do kontroli ruchu ulicznego i drogowego też wiąże się z pewnymi niebezpieczeństwami. Wszystkie te zagadnienia zostaną szeroko omówione podczas imprez towarzyszących wystawie.

Więcej informacji:

Website: www.sicurezza.it/en
Facebook: https://www.facebook.com/sicurezza.fieramilano - #SICUREZZA2017
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sicurezza-fiera-milano
https://twitter.com/sicurezza2017

Fiera Milano Press Office
Rosy Mazzanti, rosy.mazzanti@fieramilano.it
Mariagrazia Scoppio, mariagrazia.scoppio@fieramilano.it
T +39 024997.6214 F +39 024997.7174

Tłumaczenie: Readakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony