Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016

Printer Friendly and PDF

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM zaprasza producentów oraz dystrybutorów elektronicznych i elektromechanicznych urządzeń oraz systemów przeznaczonych do ochrony osób i mienia, do udziału w XVI edycji konkursu „Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016” im. Włodzimierza Kuczkowskiego.

Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2016 roku na drukach Wniosku o udział w konkursie. Wypełniony wniosek (wraz z załącznikami) należy przesłać na adres Biura Zarządu Stowarzyszenia POLALARM: ul. Nowogrodzka 18 lok. 8, 00-511 Warszawa, e-mail: polalarm@polalarm.com.pl.

Przyznanie tytułów, nagród i wyróżnień w konkursie nastąpi do dnia 3 marca, a uroczystość wręczenia nagród laureatom odbędzie się w pierwszym dniu Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX 2016, tj. 25 kwietnia 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na stoisku stowarzyszenia na SECUREX 2016 prezentować będziemy urządzenia i systemy, które zajęły pierwsze miejsce w grupie oraz laureata głównej nagrody Złota Zbroja.

W miarę możliwości postaramy się zaprezentować wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu będą mieli możliwość umieszczenia na naszym stoisku ulotek i folderów reklamowych z informacją o zgłoszonych do konkursu wyrobach oraz zorganizowania krótkich prezentacji swoich produktów zaproszonym przez siebie gościom.

Regulamin konkursu oraz Wniosek o udział w konkursie zamieszczone są na stronie www.polalarm.org.

Bliższych informacji na  temat konkursu udziela Biuro Zarządu Stowarzyszenia POLALARM.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Bezpośr. inf. POLALARM
tel./faks 22 626 90 31
tel. 22 625 57 43
e-mail: polalarm@polalarm.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony