Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Pierwsza edycja targów Intersec China we wrześniu 2008

Printer Friendly and PDF

intersec-CN_RGB.gif Intersec China to całkiem nowa platforma handlowa oraz informacyjna dla produktów i usług związanych z zabezpieczeniami i bezpieczeństwem. Pierwsza edycja tej imprezy będzie mieć miejsce od 23 do 25 września 2008 roku w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym Shenzhen w Chinach. Te nowe specjalistyczne targi, organizowane przez Messe Frankfurt w partnerstwie z Shenzhen CPSE Exhibition Co., Ltd (CPSE), obejmą wszystkie typy sprzętu, technologii i usług związanych z ochroną przeciwpożarową, zabezpieczeniami, bezpieczeństwem, zdrowiem, policją oraz automatyką domową i budynkową. 

Stoiska będą podzielone na sześć głównych kategorii, aby zaspokoić potrzeby i wymagania zarówno wystawców, jak i zwiedzających:

  • Zabezpieczenia - kontrola dostępu, systemy alarmowe, biometria, telewizja dozorowa, systemy identyfikacji, monitory itp.
  • Automatyka domowa i budynkowa - systemy domofonowe i komunikacyjne, inteligentny sprzęt gospodarstwa domowego, domowe systemy bezpieczeństwa, zintegrowane systemy bezpieczeństwa itp.
  • Ochrona przeciwpożarowa - systemy sygnalizacji pożaru, urządzenia i usługi zapewniające bezpieczeństwo pożarowe itp.
  • Policja - zapobieganie katastrofom, detekcja życia i sprzęt ratowniczy, przeciwwybuchowe systemy detekcji, umundurowanie, systemy sygnalizacji świetlnej itp.
  • Bezpieczeństwo i zdrowie - ochrona osobista i miejsca pracy / sprzęt do zapewniania bezpieczeństwa itp.
  • Bezpieczeństwo systemów informatycznych - urządzenia i oprogramowanie do zabezpieczania danych oraz systemów itp.

Targi Intersec China skupią się na produktach i technologiach dedykowanych do automatyki domowej i budynkowej. Dla wystawców, którzy wytwarzają i dostarczają produkty automatyki domowej zostanie utworzona specjalna strefa nazwana China International Intelligent Building Expo, która będzie stanowić dodatkową atrakcję dla kupujących. Automatyka domowa staje się na kontynencie coraz popularniejsza. Przewiduje się, że do 2010 roku 60% domów w średnich i większych miastach stanie się inteligentnymi budynkami, zwanymi też Smart Homes.

Źródło: www.securityworldhotel.com

Skrót i tłumaczenie: Adam Bułaciński, Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony