Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

LINC Polska na Retail Show

Printer Friendly and PDF

W dniach 16-17 listopada br. spółka LINC Polska będzie jednym z wystawców siódmej edycji Targów Wyposażenia Sklepów Retail Show. Wydarzenie to jest największą imprezą w Polsce o charakterze B2B dla sektora retail. Podczas dwóch dni swoją ofertę zaprezentuje aż 200 firm z kraju i ze świata. Osoby odwiedzające targi będą mogły poznać najnowsze trendy z zakresu m.in. projektowania sklepów, wyposażenia, kas fiskalnych, wag, systemów informatycznych, usług outsourcingowych, a także systemów zabezpieczeń.


Na stoisku B16 przedstawiciele firm LINC Polska oraz MOBOTIX zaprezentują systemy zabezpieczeń i ochrony skierowane do branży retail. Wśród ww. rozwiązań znajdą się m.in. kamery mające funkcje analityczne, które umożliwiają:

  • zliczanie osób,
  • tworzenie map ciepła
    oraz
  • wykrywanie przeciwnego kierunku ruchu danego klienta, skręcania itp.


Oferowane przez LINC Polska kamery zostały stworzone w taki sposób, by współpracować z systemami automatyki budynkowej oraz z systemami alarmowymi, dzięki czemu mogą stanowić integralny element całego systemu zarządzania obiektem handlowym.

Ponadto ww. urządzenia będzie można zobaczyć na żywo w tzw. The Perfekt Store – Sklepie Modelowym. Zostaną one zamontowane w różnych jego częściach (nad regałami, przy kasie itp.) tak, aby już na miejscu można było przekonać się osobiście o ich funkcjach.

Uczestnictwo w targach będzie również okazją do udziału w licznych konferencjach, warsztatach i prezentacjach.

Gorąco zapraszamy na stoisko B16!

Bezpośr. inf. LINC Polska
Więcej na www.linc.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony