Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

FUJIFILM na Ifsec 2015

Printer Friendly and PDF

Obiektywy Fujinon o zmiennej ogniskowej, o krotności 60x, do kamer HD o rozdzielczości 2 megapikseli.Na tegorocznych targach Ifsec odbywających się w Londynie firma FUJIIFLM Europe zaprezentuje bogatą ofertę obiektywów Fujinon do kamer o wysokiej rozdzielczości. Na stoisku Fujifilm (numer E500) będzie można praktycznie zapoznać się z działaniem obiektywów z serii D60x16.7SR4.

Są to obiektywy zmiennoogniskowe o krotności 60x przeznaczone do współpracy z kamerami o rozdzielczości 2 megapikseli, spełniające wysokie wymagania użytkowe stawiane przez wizyjne systemy dozorowe. Obiektywy D60x16.7SR4 są przystosowane do współpracy z kamerami, których przetworniki mają rozmiary nie przekraczające 1/1.8" i pozwalają na regulację ogniskowej w zakresie od 16,7 mm do 1000 mm. Dzięki wbudowanemu ekstenderowi o krotności 2x ogniskowa może być podwojona i maksymalnie może być wydłużona do 2000 mm. Tak długa ogniskowa w połączeniu z rozdzielczością równą 2 megapiksele czyni z obiektywów D60x16.7SR4 doskonałe narzędzie do prowadzenia obserwacji za pomocą kamer HD na duże odległości.

Obiektywy D60x16.7SR4 mają niewielką minimalną wartość otworu przysłony, mają wbudowany układ automatycznej regulacji przysłony sterowany prądem stałym, a także są wyposażone w precyzyjne potencjometry pozwalające na wybór wstępnie ustalonych ustawień ogniskowej i ostrości. Technologia produkcji obiektywów wykorzystywana przez firmę Fujinon powoduje, że przy przejściu z pracy w świetle widzialnym do pracy w świetle podczerwonym nie następuje rozogniskowanie układu optycznego, dzięki czemu zachowana jest ostrość obrazu podczas korzystania z funkcji dzień-noc.

Wbudowany czteropozycyjny, zdalnie sterowany filtr odcinający światło widzialne (tak zwany filtr przeciwmgielny) stwarza możliwość prowadzenia skutecznej obserwacji w bardzo złych warunkach atmosferycznych, we mgle lub podczas deszczu.

Ponadto obiektywy D60x16.7SR4 mają:
– wbudowany moduł optycznej stabilizacji obrazu eliminujący wpływ drgań i wibracji konstrukcji na której zamocowane są kamery, działający skutecznie nawet przy najdłuższych ogniskowych,
– wbudowane elementy pozwalające na precyzyjną i niezawodną realizację funkcji automatycznej regulacji ostrości,
– wbudowany interfejs RS232 pozwalający na sterowanie pracą obiektywu za pośrednictwem komputera PC.

Pragniemy zaprosić Państwa na nasze stoisko numer E500 na targach Ifsec, gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze obiektywy. Będziecie Państwo mogli osobiście sprawdzić ich działanie i naocznie przekonać się o ich doskonałych parametrach.

Ifsec 2015
June 16 -18 2015, ExCel London
Fujifilm stoisko E500

Bezpośr. inf. FUJFILM Europe
Heesenstr. 31
D-40549 Düsseldorf
www.fujifilm.eu
e-mail: cctv@fujifilm.eu
Tel: +49 211/5089 0

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony