Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

13 SPIN. Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Printer Friendly and PDF

W dniach 14–15 października 2015 w BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się jesienne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – wydarzenie, które od 13 lat stanowi centralne miejsce umożliwiające wymianę kontaktów, wiedzy i doświadczeń w branży niskich prądów. 13 SPIN skierowany jest do projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru południowej i centralnej Polski.

Przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań proponowanych przez partnerów spotkania oraz wyjątkowa atmosfera to tylko część powodów, dla których 13 SPIN warto wpisać w swój kalendarz.

Sprawdź szczegóły na www.spin.lockus.pl.

W trakcie spotkania uczestnicy przetestują rozwiązania ponad trzydziestu producentów i dystrybutorów:
– Złoci Partnerzy: AAT HOLDING, BKT Elektronik, FAAC/HUB, Hikvision, Honeywell Security Group, Nedap,
– Srebrni Partnerzy: Ambient-System, Axis Communications, A+V, BOSCH z DTS-SYSTEM, Canon Polska, CIAS, D-Link, GE Industrial Solutions, HARTMANN TRESORE, NSS/BCS, OPTEX, Polon-Alfa, PULSAR, Samsung Techwin, SimpleAV, SLX,
– Brązowi Partnerzy: ABB, Extron Electronics, Grandstream z Impet Computers, TP-Link, Trend Control Systems, WAGO ELWAG.

Projektancie dołącz do uczestników SPIN i miej realny wpływ na branżę niskich prądów w Polsce. Udział w 13 SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie fachowej wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

Bądź na bieżąco i śledź fanpage SPIN www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Kontakt:
Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl
tel. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony