Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Kioski bankowe Gunnebo Polska

Printer Friendly and PDF

Co zyskujemy dzięki kioskom bankowym Gunnebo Polska? Lepszą dostępność dla klienta, mniejsze koszty dla banku, zwiększone bezpieczeństwo obsługi Kioski bankowe to małe wolnostojące „placówki bankowe”, dostępne dla klientów przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Zapewniają one efektywną pod względem kosztów alternatywę względem tradycyjnych oddziałów banku, a ponadto umożliwiają dostarczenie usług bankowych w odległych miejscach.

Kioski mogą być wykonane na różnych poziomach zabezpieczenia (panele o różnych klasach odporności włamaniowej), w zależności od lokalizacji oraz rodzaju urządzeń samoobsługowych, które mają być w kiosku zainstalowane.

rys1.jpg
rys2.jpg
rys3.jpg
rys4.jpg

Kioski bankowe mogą być montowane zarówno na zewnątrz budynków, np. na parkingach lub obok stacji paliw, jak i wewnątrz galerii handlowych. Firmy transportujące gotówkę oraz serwisujący technicy mają dostęp do kiosku przez zewnętrzne drzwi skarbcowe i/lub odpowiednio zaaranżowany system śluzowy.

Standardowe kształty kiosków to bryły o podstawie prostokąta i ośmiokąta. Dzięki modułowej budowie dostępne są jednak również inne kształty kiosków. Możliwe jest także dostosowanie ich do lokalnych wymagań banku.

Bogusław Szkudlarek
Szymon Biernacki

Gunnebo Polska

 

Zabezpieczenia 6/2008

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony