Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Smart Cards

Printer Friendly and PDF
Bezstykowe karty oraz czytniki z serii iCLASS 13,56 MHz należą do najbardziej utytułowanych produktów firmy HID i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa, będący standardem dla wszystkich lokalizacji wymagających najwyższego poziomu zabezpieczeń.
Proponowana przez HID technologia kart bezstykowych z możliwością odczytu/zapisu danych, iCLASS 13,56 MHz, gwarantuje kompleksową kontrolę dostępu, a wraz z produktami firm partnerskich pozwala zbudować różnorodne systemy zapewniające bezpieczeństwo dostępu do sieci teleinformatycznych, automatyczną identyfikację pojazdów, sprzedaż bezgotówkową, kontrolę czasu pracy i obecności, a także identyfikację biometryczną - wszystko to przy zwiększonej szybkości i wydajności kontroli. Użytkownicy na pewno to docenią.
Wszystkie powyższe funkcje można zintegrować w jednej karcie, dzięki czemu poszczególne elementy systemu bezpieczeństwa nie będą miały negatywnego wpływu na siebie.
Jedną z wielu zalet kart iCLASS stanowi fakt, że nabywcy mają szansę zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno za pomocą technologii zintegrowanych wewnątrz nich, jak i poprzez ich wygląd zewnętrzny.
Jest to możliwe dzięki personalizacji - opcji umieszczenia na kartach tekstu lub logo, hologramu lub nadruków specjalnych. Jednocześnie ich funkcje pozostaną "ukryte" wewnątrz.
Użytkownicy docenią dużą szybkość i większy zasięg odczytu oraz niezwykłą wygodę posługiwania się kartą - jej wyjmowanie z portfela lub torebki nie będzie już konieczne.
Potrzeba bezpieczeństwa jest dziś większa niż kiedykolwiek, a produkty iCLASS stanowią ukoronowanie dotychczasowych badań i doświadczeń firmy HID. Dzięki temu ich użytkownicy mogą spać spokojnie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.hidcorp.com.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony