Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Protect Security Systems na rynku polskim

Printer Friendly and PDF
W dniu 02.01.2007 rozpoczęła działalność na rynku polskim firma AWC Protect Global Security Systems. Protect Global jest wiodącym światowym dostawcą emiterów dymu do zabezpieczania obiektów. Wizją firmy jest skuteczna ochrona wszystkiego co stanowi wartość dla klientów.


Protect Global wdraża obecnie trzecią generację generatorów dymu. Pierwszą generację stanowiły urządzenia, które są znane z koncertów i dyskotek.

Urządzenia zabezpieczające Protect są konstruowane w sposób który pozwala zintegrować je z tradycyjnymi alarmowymi systemami antywłamaniowymi. Kiedy włamywacz aktywuje alarm, Protect zaczyna funkcjonować, wypełniając pomieszczenie sklepowe, biuro lub magazyn gęstym lecz nieszkodliwym dymem. Zabezpieczenie to skutecznie zatrzymuje włamywacza w mniej niż 20 sekund, powodując kompletną dezorientację intruza, a co za tym idzie brak możliwości kradzieży czegokolwiek.
Konwencjonalne alarmy antywłamaniowe nie powstrzymują złodzieja - aktywują sygnał dźwiękowy i przesyłają sygnał do centrali, która wysyła patrol interwencyjny, który dojeżdża na miejsce zdarzenia, czasami niestety w momencie, gdy złodziej z łupem jest już daleko.

adres przedstawicielstwa:
01-233 Warszawa, ul. Bema 87
tel. 022 456 87 79, faks 022 456 87 84

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony