Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Produkty BURG WÄCHTER w ofercie firmy Mebel Box Office

Printer Friendly and PDF

Firma Mebel Box Office Sp. z o.o. S.K.A. jest generalnym przedstawicielem renomowanej niemieckiej firmy z tradycjami „BURG WÄCHTER”, która wprowadza na nasz bardzo dynamicznie rozwijający się rynek elektroniczne zamki na pilota do drzwi wejściowych z przeznaczeniem do biur, mieszkań i domów.Mebel Box Office

Technika TSE firmy Burg Wächter jest praktyczną alternatywą dla tradycyjnych wkładek mechanicznych. Zamek można odblokować poprzez wpisanie kodu cyfrowego lub przy pomocy specjalnego pilota. „Klucz w pamięci” jest zawsze gdy go potrzebujemy i nikt nie ma do niego dostępu. Urządzenia TSE są dostępne w kilku wersjach. Elektroniczny zamek pasuje do prawie każdych drzwi drewnianych i stalowych jak również wykonanych z PCV i aluminium. Zamki można montować do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Klawiatura umieszczona jest w ładnie uformowanej obudowie, dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych (biały, chrom matowy i złoty). Wymiana wkładki i montaż urządzenia są proste: montuje się obudowę na powierzchni drzwi lub w pobliżu drzwi i wymienia się istniejącą mechaniczną wkładkę na elektroniczną. Urządzenia TSE 3004 Wireless i TSE 3005 Wireless to zamki działające bezprzewodowo (sygnał do wkładki przesyłany jest drogą radiową). Nasza propozycja skierowana jest zarówno do użytkowników prywatnych jak i do firm. Ze względu na odporność na warunki atmosferyczne, urządzenia TSE możemy stosować do drzwi zewnętrznych (domy jednorodzinne, wejścia do budynków) jak i drzwi wewnętrznych (mieszkania, pokoje hotelowe, biura, etc.). Dla każdego urządzenia TSE można zamówić specjalne oprogramowanie i adapter USB, dzięki któremu programowanie TSE 3004 i 3005 odbywa się za pomocą komputera PC. Dostęp można zaprogramować na konkretny dzień, godzinę i osobiste upoważnienie, automatyczną zmianę czasu (czas letni / zimowy). Do dyspozycji mamy 3 rodzaje oprogramowania: HOME (8 urządzeń, 15 użytkowników), BUSINESS (50 urządzeń, 100 użytkowników) i PROFESSIONAL (300 urządzeń, 2000 użytkowników). W naszej ofercie znajdują się również urządzenia TSE 3000 BASIC (wersja bez wyświetlacza, panel sterujący połączony jest przewodem z elektrowkładką) i TSE 3003 PREMIUM ( wersja z wyświetlaczem, panel sterujący połączony jest przewodem z elektrowkładką) w obu przypadkach koder umieszcza się na skrzydle drzwi.

Pełna gamę produktów firmy BURG WÄCHTER można zobaczyć i zamówić na naszej stronie internetowej www.NajlepszeZabezpieczenia.pl.

Bezp. inf. Mebel Box Office

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony