Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Najbardziej zaawansowane oprogramowanie VMS na rynku, czyli zapowiedź Axxon Next 4.0

Printer Friendly and PDF

logoW nadchodzącym czasie zostanie udostępniona najnowsza wersja Axxon Next – najbardziej zaawansowanego oprogramowania VMS na rynku.

Oprócz znanych rozwiązań, takich jak kompresor czasu czy moduł inteligentnego wyszukiwania MomentQuest2, do dyspozycji użytkowników będą dodatkowe narzędzia, całkowicie odmieniające spojrzenie na budowę i działanie wizyjnych systemów dozorowych. Należy do nich funkcja tag and track, która w wersji Pro służy do automatycznego śledzenia obiektów wybranych na obrazie z kamery stałopozycyjnej przez kamerę obrotową.

f1

W wersji Lite narzędzie to służy do śledzenia trasy ruchu wybranego obiektu i wyznaczania jego dalszej trajektorii, a także do tworzenia hipotez pomocnych w określaniu kamery, w której polu widzenia pojawi się ten obiekt. W wersji 4.0 udostępniona zostanie również pełna obsługa zewnętrznych archiwów, w tym plików umieszczonych w chmurze AxxonCloud. Od strony technicznej najważniejszą innowacją jest możliwość uruchomienia usługi redundancji serwerów, synchronizacji czasu z serwerami NTP oraz autoryzacji użytkowników LDAP. Uzupełnieniem wymieniowych funkcji będzie rozpoznawanie tablic rejestracyjnych samochodów, integracja z terminalami POS oraz rozbudowana analiza dźwięku.
Zmodernizowany został również interfejs graficzny Axxon Next 4.0. W obecnej wersji zyskał on na funkcjonalności i prostocie obsługi. Przebudowane zostały także funkcje umożliwiające tworzenie układów obrazów z kamer, dzięki czemu użytkownik zyskał jeszcze większą swobodę podczas konfiguracji systemu.

Bezpośr. inf. AxxonSoft Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony