Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Małe, odporne i niedrogie plomby elektroniczne

Printer Friendly and PDF

Jest to absolutna nowość  w systemie SEVEN GUARD. Prawdopodobnie najmniejsze w Europie plomby elektroniczne wielokrotnego użytku o przemyślanej konstrukcji i bogatej funkcjonalności.

Posiadają niekasowalną pamięć ostatnich 1344 zdarzeń (z datą i czasem wystąpienia), niepowtarzalny numer i nazwę nadawana przez użytkownika, możliwość autoryzacji zamknięcia/otwarcia przez upoważnione osoby, sygnalizację optyczna i akustyczną, zabezpieczenie antysabotażowe i są zasilane z trwałej baterii litowej. Zdarzenia zapisane w ich pamięci mogą być odczytywane za pośrednictwem rejestratora SEVEN GUARD lub bezpośrednio za pomocą komputera. Ponadto, w systemie pełnią one funkcję zwykłego, stykowego punktu kontrolnego.

Autoryzacja zdarzeń odbywa się również za pomocą zwykłych punktów personalnych.

Pierwsza przedstawicielka tej rodziny – SGSL1. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych plomb metalowych lub plastikowych (o „plastelinowych” nie wspominając) w miejscach o szczególnym znaczeniu lub często plombowanych. Wyposażona jest w wytrzymałą, giętką pętlę przewlekaną (o długości od 5 do 200cm) zakończoną stykami o specjalnej konstrukcji.

Druga plomba – SGSL2. Znajduje ona zastosowanie w nadzorowaniu drzwi, szuflad itp. Tradycyjną pętlę zastąpiono tutaj czujnikiem magnetycznym, a cała plomba mocowana jest na stałe od strony wewnętrznej chronionego pomieszczenia (strefy itp.). Urządzenie to może dodatkowo rejestrować wszystkie otwarcia/ zamknięcia drzwi (np. do ważnych pomieszczeń). Montaż na powierzchniach metalowych jest możliwy po zastosowaniu odpowiednich podkładek.

Bezpośr. inf. System 7

www.system7.biz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony