Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Evolution Mini – wielka rewolucja

Printer Friendly and PDF

logoEvolution Mini to niewielkich rozmiarów kamera IP z sensorem o rozdzielczości 5 megapikseli, która nie zawiera części ruchomych i jest przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Dzięki dużej światłoczułości minimalny poziom oświetlenia jest równy 0,2 lx, co umożliwia używanie tej kamery do obserwacji słabo oświetlonych pomieszczeń. Kamera Evolution Mini jest przystosowana do szybkiego montażu na płaskich powierzchniach, spełnia wymagania standardu IEEE 802.3af i może być zasilana metodą PoE, co znacznie ułatwia instalację.

f1

Kamera Evolution Mini umożliwia obserwację w polu widzenia 360 stopni i może wytwarzać kilka strumieni wizyjnych z kompresją MJPEG lub H.264, o różnych rozdzielczościach, z prędkością dochodzącą do 30 klatek na sekundę. Umożliwia także tworzenie konfigurowalnych stref prywatności i stref detekcji ruchu w określonych fragmentach obrazu. Zniekształcenia geometryczne obrazu wynikające z pełnego kąta widzenia kamery Evolution Mini są korygowane za pomocą oprogramowania Oncam Grandeye Dewarping. Z użyciem jednej kamery Evolution Mini można uzyskać obraz każdego miejsca w polu widzenia równym  360° lub 180°, a także dokonywać powiększeń wybranych fragmentów obrazu. Podgląd obrazów z kamer jest możliwy również za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android, z zainstalowaną aplikacją OnVu360. Aplikacja jest bezpłatna i można ją znaleźć w sklepach Google Play oraz Appstore.

Kamera Evolution Mini jest przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynków. Dzięki estetycznej białej obudowie o średnicy zaledwie 108 mm nadaje się do montażu na ścianie lub suficie.

Kamera Evolution Mini jest zgodna ze specyfikacją ONVIF i współpracuje z wieloma platformami VMS.

Bezpośr. inf. Kamila Rejman
OG Poland

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony