Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

CBC na targach Essen Security 2006

Printer Friendly and PDF
ImageDziękujemy wszystkim polskim klientom, którzy odwiedzili nas podczas międzynarodowych targów Essen Security 2006.
Na wystawie swoją premierę miało wiele nowych produktów, które już niebawem zostaną wprowadzone również na polski rynek.
Nowości szykują się w ofercie standardowych zintegrowanych kamer kopułowych: pojawią się ekonomiczne kamery wandaloodporne VANDYDOME.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się kamery o wysokiej rozdzielczości z elektroniczną funkcją dualną (seria ZC-Y12), dostępne już w polskiej ofercie produktów GANZ.
Dotychczasową rozdzielczość 480 TVL (seria ZC-Y11) zwiększono do 540 TVL (seria ZC-Y12), by uzyskać kolorowy obraz jeszcze wyższej jakości. Kamery te zalecamy szczególnie do systemów dozorowych CCTV z cyfrową rejestracją obrazu wideo. Gwarantują one bardzo wyraźny obraz: można rozpoznać nawet bardzo małe szczegóły.
Ponadto premierę miało nowe rozwiązanie w zakresie rejestracji cyfrowej GANZ. Nowy rejestrator ZR-DHC1630NP zostanie wprowadzony na polski rynek z początkiem roku 2007. Urządzenie oferuje zaawansowane i niezwykle elastyczne funkcje systemu, dające możliwość dostosowania parametrów działania oraz zarządzania do rozległych systemów i niestandardowych rozwiązań.
Więcej informacji na temat nowych produktach będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.cbcpoland.pl.

Cieszymy się, z dużego zainteresowania proponowanymi rozwiązaniami i licznej grupy naszych klientów. Przygotowano dla nich wiele atrakcji; w przyjaznej atmosferze zapoznali się z kierunkiem, w jakim rozwijamy ofertę produktową GANZ i Computar.

 

Bezp. Inf. CBC Poland 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony