Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zespół targów Securex dziękuje

Printer Friendly and PDF

securex2010_logo_250Za nami osiemnasta już edycja Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex, największego wydarzenia branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Z zadowoleniem pragniemy przekazać, iż okazała się ona rekordowa pod względem wynajętej powierzchni wystawienniczej, jak również liczby odwiedzających targi profesjonalistów. Przez cztery dni targi Securex, jak również odbywające się równolegle Instalacje, Wodociągi, Kominki, Sawo, odwiedziło blisko 30000 gości poszukujących najnowszych rozwiązań i usług. Na SECUREX-ie zaprezentowana została rekordowa liczba 260 nowości debiutujących w ofercie lub po raz pierwszy prezentowanych na targach.

Tegoroczna wystawa prezentowała się na bardzo wysokim poziomie, a ekspozycja wystawców zaskoczyła oryginalnością i pomysłowością. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu firm, wspólnie zorganizowaliśmy w Poznaniu niezwykle wartościowe targi przeznaczone dla całej branży zabezpieczeń.

Dziękujemy Państwu za czas zainwestowany w Poznaniu. Mamy nadzieję, że nowe kontakty oraz rozmowy handlowe przeprowadzone podczas czterech dni targowych przyniosą Państwu realne korzyści i zaprocentują w przyszłości.

Zespół targów Securex

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony