Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Złoto dla IPP za system TCS

Printer Friendly and PDF

W dniach 22-25 kwietnia 2008 roku w Poznaniu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń Securex 2008. W tym roku Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich został przyznany firmie IPP z Grupy T4B za System Sterowania i Kontroli Ruchu TCS (Traffic Control System).

Przyznawany od prawie 30 lat Złoty Medal MTP jest wyróżnieniem dla najlepszych produktów charakteryzujących się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wysoką jakością wykonania.

System TCS jest zintegrowanym rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i przejść granicznych. Pozwala na kontrolę i ewidencję wszystkich przejeżdżających pojazdów ciężarowych, osobowych, a także pociągów i osób. System wyposażony jest w moduły odczytu numerów tablic rejestracyjnych i kodów kontenerów, rejestruje wysokiej jakości zdjęcia pojazdów, pozwala na sterowanie rogatkami i światłami drogowymi.

Podczas targów firma IPP prezentowała również elektroniczne i biometryczne systemy kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy IDTECK.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz zapraszamy do współpracy!

Bezpośr. inf. IPP

www.zabezpieczenia.com.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu (FOTOGALERIE)

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony