Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

XV Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze oraz uroczystość piętnastolecia PISA - relacja

Printer Friendly and PDF

W dniu 28 maja 2009 r. w hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy odbyły się obrady XV Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo – Wyborczego Członków Polskiej Izby Systemów Alarmowych (PISA), w których udział wzięło 39 przedstawicieli firm członkowskich (czyli 49,36% wszystkich firm członków PISA).

Jak powiedział dyrektor biura PISA Henryk Dąbrowski obrady przebiegły zgodnie z przyjętym przez uczestników obrad porządkiem. Walne Zgromadzenie uchwaliło Regulamin obrad i Ordynację wyborczą.

Jak podaje dyrektor biura, gospodarzami zgromadzenia byli Georgis Bogdanis (Microsystem) i Waldemar Ciesielczyk (Datel). W skład Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej weszli: Jacek Kaczyński (KJ System), Andrzej Krawczyński (Siemens) oraz Wiktor Hajduk (Microsystem), zaś w skład Komisji Uchwał i Wniosków Maksymilian Majerski (Samax), Włodzimierz Cieślak (Konsalnet System) oraz Piotr Bąchorek (Alpol).

 

Nowymi ekspertami PISA w zakresie bezpieczeństwa zostali:
Georgis Bogdanis (Microsystem),
Piotr Jezierski (Eko Test),
Marek Warszton (Eko Test),
Włodzimierz Cieślak (Konsalnet System),
Andrzej Wójcik (ES Instal).

Miło nam poinformować, że pani Agata Brzosko, asystentka dyrektora biura PISA, otrzymała z okazji piętnastolecia Izby okolicznościową statuetkę i list gratulacyjny (pani Agata pracuje w Izbie od początku jej powstania) .

W imieniu całego kolegium redakcyjnego składamy nowym ekspertom oraz pani Agacie nasze gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej działalności.

Na VI kadencję Walne Zgromadzenie wybrało Zarząd w skład którego weszli:
Przemysław Jurkowlaniec (Securitas Service),
Mirosław Krasnowski (Siemens),
Paweł Leśnodorski (Expert B.C.).

W skład Rady Nadzorczej weszli:
Marek Bielski (Siemens),
Georgis Bogdanis (Microsystem),
Maksymilian Majerski (Samax)
Andrzej Tomczak (ID Electronics).

Na pierwszym posiedzeniu nowo wybrane organy Izby spośród wybranych przez Walne Zgromadzenie członków zarządu ponownie powołały na prezesa Mirosława Krasnowskiego, a na wiceprezesa Pawła Leśnodorskiego. Przewodniczącym Rady Nadzorczej tradycyjnie już został Marek Bielski (Siemens), a jego zastępcą Georgis Bogdanis.

Po zakończonych obradach jego uczestnicy oraz licznie zaproszeni goście udali się na część oficjalną uroczystości 15-lecia PISA. Uczestników powitał przewodniczący Rady Nadzorczej Marek Bielski, który przypomniał między innymi najważniejsze wydarzenia z historii Izby. Członkom-założycielom wręczono pamiątkowe statuetki, a zaproszeni goście wręczyli przewodniczącemu Rady prezenty i listy gratulacyjne – co było miłym akcentem kończącym część oficjalną imprezy. 

W części artystycznej wystąpiła z recitalem znana i lubiana aktorka filmowa i teatralna – Hanna Śleszyńska, której na scenie, przez moment, towarzyszył Rafał Bryndal.

Wieczór zakończył się bankietem, podczas którego goście mogli podzielić się wrażeniami z uroczystości, powspominać dawne dzieje, spotkać dawno niewidzianych kolegów oraz koleżanki.

W imieniu całej redakcji dziękuję za zaproszenie na uroczystość z okazji jubileuszu oraz życzę dalszych osiągnięć, a także wytrwałości w działaniach na rzecz wszystkich członków Izby.


Opracowała Teresa Karczmarzyk

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości: www.zabezpieczenia.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony