Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Warszawska edycja konferencji BIN Roadshow 2008 - relacja

Printer Friendly and PDF
Zakończyła się największa w Polsce, otwarta konferencja poświęcona bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych BIN GigaCon 2008 – Bezpieczeństwo i Niezawodność.

Podczas tegorocznej IX już edycji w Warszawie, poprzez wykłady i prezentacje na stoiskach zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania i technologie zapewniające bezpieczeństwo oraz wysoką niezawodność systemów informatycznych.

Konferencja rozpoczęła się wykładem inauguracyjnym na temat: „Działania na rzecz poprawy infrastruktury teleinformatycznej i zarządzania bezpieczeństwem informacji w kontekście rosnących kompetencji JST”, wygłoszonym przez Jacka Suwarę ze Związku Powiatów Polskich. W trakcie sesji plenarnej wystąpili także w roli prelegentów: Toralv Dirro reprezentujący firmę McAfee, Grzegorz Oleksy z firmy Axence, Aleksander Redlich - Fast Group oraz Tomasz Sawicki – przedstawiciel Mediarecovery.

Drugi dzień rozpoczął się od prezentacji Pani Anny Słodczyk – eksperta z Risk Management Team Poland, Adama Danieluka – przedstawiciela ABN AMRO Bank oraz Krzysztofa Młynarskiego – z firmy Teleinformatica. W sumie podczas konferencji zaprezentowały się 23 firmy, z których rozwiązaniami uczestnicy mogli zapoznać się w trakcie wykładów oraz przy stoiskach ekspozycyjnych.

Każdy z uczestników miał możliwość oddać swój głos na najlepszy – jego zdaniem produkt – spośród wszystkich zaprezentowanych w trakcie konferencji.

Niniejszym jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nagrodę Złoty Bit otrzymała firma Axence Software za produkt Axence nVision przeznaczony do monitorowania sieci i pracowników oraz inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania.

Wśród uczestników odbyło się losowanie wielu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów konferencji, patronów medialnych oraz firmy uczestniczące.

Uczestnikami konferencji byli kierownicy działów IT, oficerowie bezpieczeństwa, administratorzy sieci i systemów zabezpieczeń, a także osoby odpowiedzialne za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie, osoby decyzyjne odnośnie zakupów IT ze średnich i dużych przedsiębiorstw, z różnego typu branż,z administracji i instytucji publicznych (wojsko, policja).

Dziękujemy sponsorom konferencji: firmie Axence, McAfee, Mediarecovery, Fast Group oraz firmom uczestniczącym: firmie Adrem, Akbit, Alstor, Apsec, Astaro, AudioID, CTS, Disc, F5, G Data, IMNS Polska, Kensington, Kerio, M2Net, Sonicwall, Sophos, SunCapital, Surfland, Wheel.

Dziękujemy również patronom honorowym, merytorycznym i medialnym oraz wszystkim uczestnikom za udział w Konferencji BIN GigaCon 2008 i zapraszamy serdecznie do udziału w edycji wrocławskiej:

Wrocław – 15 października 2008r.
Hotel Novotel, ul. Wyścigowa 35

Proponowane sesje tematyczne:

 • B1 – Zarządzanie bezpieczeństwem informacji
 • B2 – Systemy audytu bezpieczeństwa (skanery), systemy kontroli włamań
 • B3 – Oprogramowanie i urządzenia szyfrujące
 • B4 – Zarządzanie tożsamością, kontrola dostępu
 • B5 – Systemy firewall i VPN
 • B6 – Oprogramowanie i systemy antywirusowe
 • N1 – Serwery usług sieciowych
 • N2 – Systemy klastrowe
 • N3 – Bezpieczeństwo i niezawodność systemów baz danych
 • N4 – Fizyczne zabezpieczenie infrastruktury systemów o znaczeniu krytycznym
 • N5 – Pamięci masowe i systemy archiwizacji danych

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji.
Informacje i rejestracja: www.bin.gigacon.org

Kontakt:
Kinga Lasoń
Software Konferencje

tel.:    022 427 36 71
faks: 022 244 24 59
kinga.lason@software.com.pl

Bezpośr. inf. Kinga Lasoń
Software Konferencje

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony