Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Uroczystość 15-lecia Polalarmu

Printer Friendly and PDF

Piętnaście lat temu, w dniu 30 listopada 1992 r., środowisko inżynierów i techników zabezpieczeń technicznych, wpisując się wPolalarm procesy zapobiegania fali włamań i kradzieży, postanowiło zorganizować się dla prowadzenia działalności rozwojowej w branży technicznej ochrony osób i mienia, tworząc Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych.

Po zmianach nazwy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „Polalarm”, prowadzi skutecznie swoją działalność do dzisiaj. Stowarzyszenie ma wielki udział w stworzeniu praktycznie nowej dziedziny techniki w Polsce i doprowadzeniu jej do poziomu przodujących krajów Europy i świata.

Dla uczczenia Jubileuszu XV-lecia Stowarzyszenia „Polalarm” Zarząd zorganizował, 23 listopada 2007 r. w Warszawskim Domu Technika NOT, branżowe spotkanie koleżeńskie, na które zaprosił Członków Zwyczajnych, Honorowych, Wspierających oraz Gości.

Polalarm

Uroczystość pozwoliła przypomnieć sobie nasze dokonania, zostały wręczone Jubileuszowe Wyróżnienia, Złote Odznaki Stowarzyszenia, Odznaki KIG, a po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na bankiet, który był wspaniałą okazją do poznania się i odnowienia kontaktów towarzyskich.


Bogdan Tatarowski
prezes

Fotoreportaż
w zakładce Fotogalerie 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony