Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Uroczyste otwarcie wzorcowni firm ADT i TFIS

Printer Friendly and PDF

www.zabezpieczenia.com.pl W dniach 28.02. oraz 6.03.2008 roku dyrektor generalny firm ADT Poland oraz Tyco Fire&Integrated SolutionsWojtek Szymankiewicz, w obecności partnerów biznesowych, kontrahentów i przedstawicieli mediów, uroczyście otworzył wzorcownię systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej oferowanych przez obie firmy.

Nowoczesna wzorcownia mieści się w nowej siedzibie ADT i TFIS, gdzie na ponad 2000 m² firmy współdziałają, odpowiadając na potrzeby swoich klientów i partnerów biznesowych. Nowy salon wystawienniczy został zaprojektowany i wykonany z myślą o odwiedzających go gościach, którzy w jednym miejscu mają możliwość zapoznania się z pełną ofertą produktów i usług obu firm. 

/images/old/stories/zdjecia_newsy/adt-img_039_news_www.jpg


Uroczyste otwarcie wzorcowni uświetniła interaktywna prezentacja znanego dziennikarza i autora wielu programów popularno-naukowych – Wiktora Niedzickiego, zatytułowana „Spotkania z jutrem”, której myślą przewodnią były nowe technologie nie tylko w systemach zabezpieczeń.

Od kwietnia możliwość zwiedzenia wzorcowni ADT/TFIS będzie miał każdy, kto zgłosił swój udział w tzw. „Dniach otwartych wzorcowni”. Osoby zainteresowane systemami zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej będą mogły zobaczyć, dotknąć i przetestować działanie urządzeń zainstalowanych we wzorcowni. Będzie to również okazja do rozmowy ze specjalistami obu firm nt. funkcjonalności poszczególnych systemów, zasad ich działania, możliwości montażu lub integracji z innymi systemami tj.: systemami sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), systemami kontroli dostępu (ACC), systemami nadzoru wizyjnego (CCTV), dźwiękowymi systemami ostrzegawczymi (DSO), systemami wykrywania i sygnalizacji pożarowej (SAP), instalacjami gaśniczymi: wodnymi, gazowymi i pianowymi, elektronicznymi systemami przeciwkradzieżowymi (EAS), systemami zarządzania budynkami BAS/BMS oraz systemami sterowania ruchem ulicznym, które pomagają zwiększyć efektywność zarządzania transportem publicznym.

Wszystkie wymienione systemy są wyeksponowane we wzorcowni ADT/TFIS przy użyciu modułów i aplikacji BMS/BAS, są połączone i zarządzane z jednego miejsca. Szeroka gama urządzeń umożliwia m.in. sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, czy zarządzaniem zużywaną energią elektryczną.

Chęć udziału w „Dniach otwartych wzorcowni” można zgłosić rejestrując się na stronie internetowej www.adt.pl , dzwoniąc na infolinię 0801801238 lub pisząc na adres wzorcownia.tfs@tycoint.com .

Bezpośr. inf. ADT i TFIS

Zapraszamy do obejrzenia FOTOREPORTAŻU (zakładka FOTOGALERIE) 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony