Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Targi Safety & Security w Amsterdamie – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

W centrum wystawienniczym RAI Amsterdam, w dniach 15-17 marca, miała miejsce trzecia edycja targów branży zabezpieczeń SSA (Safety & Security Amsterdam). Są to targi skierowane do rynku holenderskiego i odbywają się w cyklu dwuletnim. Kolejna edycja planowana jest na 19 do 21 marca 2013 r. O lokalnym, holenderskim charakterze targów świadczy strona internetowa targów i materiały informacyjne, które były dostępne tylko w języku holenderskim. Sprawiało to dużą trudność m.in. w procesie internetowej rejestracji. Również wystawcy to przede wszystkim dystrybutorzy, producenci oraz integratorzy obecni na rynku holenderskim. Nie spotykało się praktycznie wystawców z krajów Dalekiego Wschodu (Chin kontynentalnych, Tajwanu, Korei Południowej i Japonii). Również wśród zwiedzających rzadko widziało się gości z tego rejonu świata.

Targi_holandia_1_350

Targi zaskakiwały bardzo dobrą organizacją (zlokalizowano je w dwóch halach) oraz bardzo dużą liczbą zwiedzających. Warto przy tym zaznaczyć, że zwiedzający to osoby ściśle związane z branżą zabezpieczeń i poszukujące konkretnych rozwiązań do realizowanych lub planowanych instalacji. Jak podaje oficjalna strona internetowa targów www.safetysecurityamsterdam.nl, przez trzy dni trwania wystawy SSA stoiska odwiedziło ponad dziewięć tysięcy uczestników.

Targi_holandia_2_350

Warto zwrócić również uwagę na rozmach oraz jakość stoisk targowych.

Pierwszego dnia wystawy, po jej zamknięciu dla zwiedzających, został zorganizowany bankiet z galą wręczenia nagród, który cieszył się ogromną frekwencją. Nagrody miały na celu promowanie innowacji w branży zabezpieczeń oraz ochrony przeciwpożarowej. Nagrody przyznano w kilku kategoriach. Dodatkowo, po zakończeniu targów, została przyznana nagroda publiczności (każdy uczestnik targów mógł zagłosować na wybrany produkt). Informacje o produktach nominowanych do nagrody były wyświetlane na licznych urządzeniach do przemysłowego wyświetlania materiałów multimedialnych.

Targi_holandia_3_350

Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony