Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

TARGET TRAINING przyczynia się do rozwoju branży zabezpieczeń

Printer Friendly and PDF

Target-Training_logo_150W ciągu dwóch lat swojej działalności szkoleniowej firma TARGET TRAINING znacząco rozwinęła kształcenie z zakresu branży zabezpieczeń technicznych na rynku zachodniopomorskim.

 

target_satel-8_500

Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „WIEM – POTRAFIĘ – PRACUJĘ”, zakończony w dniu 31.08.2011 r., w ramach którego wprowadziliśmy na teren województwa zachodniopomorskiego kurs „Pracownik zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia”, istotnie wpłynął na wzrost zainteresowania rozwojem zawodowym w branży ochrony osób i mienia. W grudniu br. zostaliśmy wyróżnieni nominacją w kategorii „Projektodawca PO KL” w konkursie „Zachodniopomorskie Magnolie EFS”, organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Target_500

Zainteresowanie prowadzonymi przez nas szkoleniami z zakresu branży zabezpieczeń technicznych objęło obszar kolejnych województw: pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego. Dzięki nawiązaniu współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami urządzeń i systemów zabezpieczeń, jak Satel, DPK System, Sejfpol, Aplisens, Suma oraz AAT Holding wyposażenie naszej bazy dydaktycznej zostało znacznie wzbogacone o urządzenia i systemy umożliwiające realizację dodatkowych zadań. Tym samym nasza oferta szkoleniowa została poszerzona o kształcenie w zawodach: „Instalator systemów alarmowych”, „Instalator systemów telewizji dozorowej” oraz „Monter/konserwator urządzeń zabezpieczeń technicznych osób i mienia”. W niedalekiej przyszłości zamierzamy prowadzić szkolenia w zawodach: „Instalator systemów alarmowych przeciwkradzieżowych”, „Pracownik zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia”, „Projektant systemów alarmowych” oraz „Instalator systemu zarządzania inteligentnym budynkiem”.

Target_montaz_tv_dozorowej_

Gwarancją jakości szkoleń oferowanych przez firmę TARGET TRANING jest uzyskana w grudniu akredytacja Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, który w ten sposób docenił naszą pracę i wysiłek włożony w rozwój firmy i rynku szkoleń. Uzyskanie akredytacji umożliwiło nam wystąpienie z otwartą ofertą do uczelni wyższych, szkół oraz ośrodków kursowych obejmującą realizację części zajęć programowych, praktyk zawodowych oraz warsztatów szkoleniowych w oparciu o naszą bazę dydaktyczną. Absolwentom naszych szkoleń oferujemy możliwość udziału w prezentacjach nowoczesnych urządzeń i systemów oraz szkoleniach doskonalących, które organizujemy z udziałem firm z nami współpracujących.

target_novus_500

Więcej informacji na www.target-training.pl.

Bezpośr. inf. Tadeusz Taniewski, Maja Kornel
TARGET TRAINING

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony