Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

System radarowo-termowizyjny w ofercie firmy CBC Poland

Printer Friendly and PDF

15 grudnia 2009 r., na terenie konferencyjnym FSO w Warszawie, firma CBC Poland zaprezentowała system radarowo-termowizyjny GANZ Radar Vision przeznaczony do wykrywania i śledzenia osób i pojazdów na terenach rozległych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość obserwacji działania systemu zainstalowanego na terenie pobliskiego placu manewrowego. System radarowy skutecznie wykrywał i śledził poruszające się na placu osoby i samochody oraz kierował sprzężoną z nim dualną kamerą uchylno obrotową C-ALLVIEW THERMAL w taki sposób, że widoczny był zwykły i termowizyjny obraz intruza. Po zadymieniu placu świecami dymnymi ujawniła się fantastyczna skuteczność techniki termowizyjnej.

 

System GANZ Radar Vision może być zastosowany w każdych warunkach pogodowych. Umożliwia detekcję intruza w odległości do 800 m od miejsca instalacji radaru. Przestrzeń skanowana jest z szybkością 360°/s. Poruszające się obiekty są bardzo szybko wizualizowane na mapie. System nadzorujący radar pozwala eliminować fałszywe alarmy na przykład wywołane przez zwierzęta oraz tworzyć na mapie terenu strefy, gdzie wykrycie ruchu nie powoduje alarmu. Jeden radar może obsługiwać pięć kamer C-ALLVIEW THERMAL. Rozległe obszary mogą być nadzorowane przez wiele radarów.

System jest bardzo prosty w montażu i obsłudze. W Polsce system działa na lotnisku w Balicach i w Łodzi. Więcej informacji o systemie GANZ Radar Vision znajdą Państwo na stronie internetowej www.ganzradarvision.pl .

Bezpośr. inf. Redakcja

 

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony