Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Spotkanie partnerów JVC

Printer Friendly and PDF
Firma Radioton z Krakowa, polski przedstawiciel JVC Professional Europe Ltd., zorganizowała w dniach 16-18.11.2006 Spotkanie Partnerów JVC. W spotkaniu wzięły udział firmy współpracujące z Polski oraz przedstawiciele z JVC Professional Europe Ltd. - Alexander Wodok (Area Sales Manager) i Jörg Fehse (Technical Department, IT Products). Spotkanie odbyło się w ekskluzywnym hotelu Turówka w Wieliczce.
Pierwszego dnia wieczorem goście mieli okazję zwiedzić Kopalnię Soli "Wieliczka" i spróbować swych sił podczas zabawy karaoke.
Drugiego dnia odbyła się konferencja, podczas której przedstawiciele firmy Radioton i JVC Professional Europe Ltd. dokonali podsumowania dotychczasowych osiągnięć, przedstawili plany na przyszłość i zaprezentowali nowe produkty. Wśród nich znalazły się kamery wysokiej rozdzielczości TK-C925E/TK-C926EG, TK-C1530E/TK-C1531EG, kamery kopułkowe serii TK-C215, kamery sieciowe VN-C20 i VN-C215V4E, rejestrator cyfrowy VR-509E i monitory LCD 15'' LM-150 i 17'' LM-170.
Podczas konferencji zaprezentowano również nowy rejestrator VR-N900U, umożliwiający zapis obrazu w formatach MJPEG oraz MPEG-4. Jego innowacyjność na polskim rynku systemów telewizji polega na możliwości łączenia w jednym systemie zarówno standardowych kamer analogowych, jak również kamer IP i rejestrowaniu powyższych strumieni wideo w jednym urządzeniu.
W trakcie spotkania podano również przykłady zastosowania produktów JVC, m.in. w monitoringu miejskim, Telewizji Polskiej i hotelach, oraz omówiono dotychczasowe i przyszłe działania marketingowe.
Uczestnicy konferencji mogli wymienić się doświadczeniami w zakresie użytkowania produktów oferowanych przez JVC Professional Europe Ltd.
Wieczorem zaproszeni goście udali się na uroczystą kolację, podczas której odbyło się wręczenie certyfikatów i wyróżnień.
Wyróżnienia przyznano:
  • firmie Suma z Chorzowa, za najaktywniejsze wdrażanie technologii IP w telewizji przemysłowej,
  • firmie Trias z Torunia, za sukcesy w sprzedaży dla klientów kluczowych,
  • firmie Vincom z Krakowa, za największą dynamikę sprzedaży.

Po oficjalnej części kolacji partnerzy wraz z organizatorami spotkania mieli czas na nawiązanie bliższych kontaktów zawodowych i dobrą zabawę przy muzyce na żywo.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół Spider Band z Krakowa. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych.
Warto również wspomnieć o niespodziance, którą przygotowali organizatorzy. Podczas spotkania goście mieli okazję zaobserwować wyjątkowo nietaktowne zachowanie kelnera, małżeństwa i mężczyzny, który przyjechał na spotkanie z kochanką. W trakcie uroczystej kolacji okazało się, że ich zachowanie, które zbulwersowało niejednego gościa, było świetną grą aktorską.
Listopadowe Spotkanie Partnerów JVC było pierwszym i bardzo udanym spotkaniem tego typu. Zaproszeni goście z pewnością długo zachowają je w pamięci.
Firma Radioton istnieje od 1993 r., jest dystrybutorem firmy Maxon Europe Ltd., od 2002 r. posiada status autoryzowanego dealera Motorola Polska Sp. z o.o. i status polskiego przedstawiciela produktów telewizji dozorowej JVC Professional Europe Ltd.

 


Fotoreportaż ze Spotkania Partnerów JVC

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony