Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

SPIN Extra 2019 - podsumowanie

Printer Friendly and PDF

W dniach 20-21 marca 2019 w hotelu Marina Club w Sile k. Olsztyna odbyła się kolejna wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

 


Wygłoszono wiele ciekawych referatów oraz dwa eksperckie. Pierwszy z nich dotyczył aktualnych wymagań w zakresie zasilania i sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi, który wygłosił Edward Skiepko. Drugi pt. „Monitoring wizyjny pod okiem RODO. Aktualne wymagania prawne a projektowanie monitoringu” wygłosili Kamil Stolarski i Konrad Majewski z SMW Legal.

SPIN Extra 2019 cieszył się, jak co roku, dużą frekwencją.

Złoci Partnerzy: BKT Elektronik, Roger, TP-Link, Western Digital.
Srebrni Partnerzy: APA Group, D+H, GiP, Helukabel, Impakt, RCSE+LEGIC, Salto Systems, Zettler.
Brązowi Partnerzy: ABB, Acer, BIT Stream, C&C Solution Partner, Eaton, Veracomp z Extreme Networks, Indigo Vision, Solarix.

Dziękujemy wszystkim partnerom, uczestnikom oraz patronom medialnym. Przywitaliśmy wiosnę w pięknych okolicznościach przyrody. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo: https://youtu.be/H3QcEPIdMAY 

Życzymy wszystkim, aby z nową dawką wiedzy i energii ruszyli do realizacji nowych projektów. Jednocześnie zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową www.spin.lockus.pl, www.facebook.com/SPINiSPINExtra, gdzie już niebawem opublikujemy szczegóły dotyczące siedemnastej, jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych skierowanej do projektantów z południowej i centralnej Polski.


Bezpośr. inf. Lockus
www.lockus.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na stronie www.zabezpieczenia.com.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony