Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

SPIN Extra 2016 – podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Printer Friendly and PDF

Za nami SPIN Extra 2016. Podczas dwudniowej konferencji 26 prelegentów, reprezentantów producentów, dystrybutorów i ekspertów branżowych, zaprezentowało swoje rozwiązania w trakcie 21 prelekcji. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, a w strefie wystawienniczej swoje produkty zaprezentowały 23 firmy. Tak w wielkim skrócie można podsumować wiosenną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2016, która odbyła się w dniach 9-10 marca w Hotelu 5* Marina Club w Sile k. Olsztyna. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

W trakcie prelekcji, a także na stoiskach wystawienniczych Partnerzy omówili funkcje prezentowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem. W gronie Parterów znaleźli się:
Złoci Partnerzy: ABB, BKT Elektronik, CIAS, DAHUA/ProfiCCTV, PULSAR;
Srebrni Partnerzy: Apart Audio, NSS/BCS, Global Control 5, Ambient System, Comelit/Alarmnet, Delta Energy Systems, GZT Telkom–Telmor, Hikvision, HUB Parking Technology, Inventpower, Polon-Alfa, SLX, Teleconnections;
Brązowi Partnerzy: EATON, Impakt, TP-Link, Trend Control Systems, W2.

Pełny program spotkania znajduje się: www.spin.lockus.pl/program.

Złoci Partnerzy wygłosili referaty:
ABB: Nowe sposoby komunikacji głosowej – ,,porozmawiaj z domem” oraz inne nowości w systemach automatyki budynkowej;
BKT Elektronik: Zastosowania systemów transmisji danych BKT Elektronik w środowiskach: biurowym, laboratorium, Data Center, systemach informacji Pasażerskiej i Lotniskowej – projekty i realizacje;
CIAS: Zastosowanie kamer termowizyjnych do weryfikacji sygnałów alarmowych w systemach ochrony zewnętrznej;
Pulsar: Zasilanie systemów niskoprądowych firmy;
DAHUA/ProfiCCTV: Inteligentne rozwiązania DAHUA.

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych są panele eksperckie. W tym roku wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielili się:
– Marcin Wawerek, reprezentant Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowego Instytutu Badawczego (CNBOP-PIB), miał wykład zatytułowany: Nowe techniki stosowane przy oświetlaniu dróg ewakuacyjnych i przy prowadzeniu ewakuacji;
Andrzej Tomczak, członek Rady Nadzorczej Izby Systemów Alarmowych (PISA), ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa; przedstawił Rewolucyjne zmiany w normalizacji dotyczącej systemów kontroli dostępu.

W strefie SPINakolada – zasmakuj branżowej wiedzy na uczestników czekały czasopisma branżowe: Inteligentny Budynek, Ochrona Mienia i Informacji, Systemy Alarmowe oraz Zabezpieczenia.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i aktywny udział w SPIN Extra 2016.

Już teraz zachęcamy do udziału w kolejnej, jesiennej edycji 14 SPIN, która odbędzie się we wrześniu 2016 w południowej Polsce. Szczegóły wkrótce pojawią się na stronie wydarzenia: www.spin.lockus.pl. Zachęcamy także do dołączenia do SPIN na FB: www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Reportaż filmowy ze SPIN Extra 2016 – wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych (marzec 2016).

Bezpośr. inf. Edyta Marek
e-mail: emarek@lockus.pl
tel. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony