Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

SPIN Extra 2015 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

W dniach 15–16 kwietnia 2015 w hotelu Marina Golf Club w Sile k. Olsztyna odbyła się czwarta wiosenna edycja Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN) skierowana do projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.W wymianie doświadczeń, testowaniu urządzeń i umacnianiu kontaktów biznesowych uczestniczyło blisko 220 osób – projektantów, producentów, dystrybutorów oraz ekspertów branżowych.

W trakcie prelekcji oraz na stoiskach wystawienniczych swoje rozwiązania zaprezentowało 23 partnerów:

  • Złoci Partnerzy: Axis Communications, El-PUK, Hikvision, ProfiCCTV, Vision BMS,
  • Srebrni Partnerzy: Ambient System, ARPOL, BOSCH, D-Link, Draftel, EBS, Extron Electronics, FAAC/HUB, GE Industrial Solutions, Miwi-Urmet, NSS/BCS, Polon-Alfa, TP-LINK, TTiTC,
  • Brązowi Partnerzy: BKT Elektronik, Image Recording Solutions, Impakt, Tommex z SLX.

Zaprezentowane przez partnerów rozwiązania obejmowały duży zakres specjalizacji: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów wideodomofonowych, przez systemy zasilania gwarantowanego, systemy zarządzania budynkiem, rozwiązania stosowane w centrach danych i rozwiązania sieciowe, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania multimedialne i integrację systemów.

Tradycyjnie już projektanci odwiedzając strefę wystawienniczą mogli porównać i przetestować produkty oraz odbyć indywidualne konsultacje z partnerami. W strefie „SPINakolada – zasmakuj branżowej wiedzy” na uczestników czekały materiały producentów i dystrybutorów oraz czasopisma branżowe.

Nieodłącznym elementem spotkań stały się panele eksperckie. W trakcie SPIN Extra 2015 swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się:

  • dr inż. Krzysztof Serafin: Wymagania odnośnie jakości obrazu w systemach CCTV i praktyczna weryfikacja ich spełnienia,
  • mł. bryg. mgr inż. Edward Skiepko: Problemy projektowe i wykonawcze w instalacjach przeciwpożarowych.

Od trzynastu lat celem SPIN jest tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Uczestnicy spotykają się, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. SPIN to miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału w kolejnej edycji SPIN. Trzynaste Spotkanie przeznaczone dla projektantów z południowej i centralnej Polski odbędzie się jesienią 2015.

Zapraszamy na stronę wydarzenia www.spin.lockus.pl oraz facebook.com/SPINiSPINExtra.

Kontakt:
Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl
tel. kom. +48 601 676 844
www.lockus.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony