Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Softex Data spółką akcyjną

Printer Friendly and PDF

Softex Data nowe logo 5 października w siedzibie elitarnego klubu przedsiębiorców Business Centre Club prezes zarządu firmy Softex Data, Wojciech Warski, uroczyście poinformował zaproszonych gości o zmianie formy własności na spółkę akcyjną (Softex Data jest spółką akcyjną od 1 lipca 2007 roku). Przedstawił w skrócie zakres działania i osiągnięcia firmy oraz zapewnił, że będzie ona nadal zapewniać indywidualne podejście do klienta oraz wysoką jakość sprzedawanych produktów i świadczonych usług. Wojciech Warski zaprezentował również oficjalnie nowe logo spółki.

 Od momentu powstania, w 1990 roku, przez 17 lat Softex Data była firmą całkowicie prywatną. Decyzja o zmianie formy własności miała na celu zwiększenie zaufania klientów i partnerów do firmy oraz umożliwienie sprzedaży akcji spółki inwestorowi finansowemu. Pozyskane w ten sposób fundusze Softex Data planuje przeznaczyć na rozwój działalności związanej z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

W imprezie uczestniczyło około 50 gości (prezesi i dyrektorzy firm oraz dziennikarze).

Po części oficjalnej wystąpił młody iluzjonista Łukasz Wiśniewski, który swoimi trikami wywołał rozbawienie oraz podziw. W zorganizowanej loterii fantowej można było wygrać markowe wino lub koniak.

Na zakończenie imprezy goście zostali zaproszeni na wykwintny bankiet, podczas którego w przyjaznej atmosferze, przy lampce wybornego wina kontynuowano rozmowy.

Softex Data - prezentacja nowego logoO firmie Softex Data:

Początkowo firma Softex zajmowała się pisaniem oprogramowania, następnie do oferty weszły tzw. drukarki ciężkie i wysokowydajne, które zamawiane były przez większość działających w Polsce banków. To był strzał w dziesiątkę. Firma odnotowała znaczące zyski, które przeznaczyła między innymi na dalszy rozwój. Z czasem wprowadzono do oferty system archiwizacji i zarządzania dokumentami oraz urządzenia do systemów monitoringu.

„Softex Data aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym. Jako dystrybutor urządzeń do monitoringu jest członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych. Dzięki ścisłej współpracy z firmą Printronix działa w prestiżowym gronie amerykańskich przedsiębiorstw skupionych w American Chamber of Commerce. Nie pozostaje także obojętna na problemy społeczne. Stale pomaga szkole podstawowej w Sękowej, rokrocznie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz uczestniczy w społecznych inicjatywach American Chamber of Commerce i Business Centre Club" (źródło: mat. firmowe).  

Teresa Karczmarzyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania informującego o zmianie formy prawnej firmy Softex Data oraz z oficjalnej prezentacji nowego logo.

Galeria zdjęć Softex Data 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony