Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Sicurezza 2015 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

W dniach 3–5 listopada 2015 r. w Fiera Milano w Mediolanie po raz osiemnasty odbyły się targi Sicurezza organizowane co dwa lata w ramach Security & Fire Prevention. Termin uległ zmianie, dlatego zeszłoroczną edycję dzieliło tylko 12 miesięcy od poprzedniej. Od tej pory będzie to jedyna tego typu wystawa branżowa odbywająca się w Europie na jesieni w latach nieparzystych.


Na trzydniowych targach eksponowano ponad 100 różnych marek. Obecnych było 333 wystawców z 30 krajów oraz 18955 zwiedzających. Wśród tych ostatnich byli nie tylko eksperci czy technicy/instalatorzy i inni specjaliści ds. technicznych, ale również ważni użytkownicy końcowi i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, a więc zainteresowani ofertami przedstawiciele firm i organów państwowych.

Zaprezentowano rozwiązania z dziedziny detekcji intruzów, nadzoru wizyjnego (m.in. AHD i urządzenia bezprzewodowe), kontroli dostępu, zapobiegania pożarom, automatyki budynkowej, tzw. Internetu rzeczy, a także drony.


W ramach targów odbyły się konferencje, seminaria i warsztaty (w sumie 67), w których udział wzięło ponad 1800 uczestników.

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 15–17 listopada 2017 r.

Bezpośr. inf. Fiera Milano Press Office

Rosy Mazzanti (rosy.mazzanti@fieramilano.it)
Mariagrazia Scoppio (mariagrazia.scoppio@fieramilano.it)
tel.: +39 024997.6214, faks: +39 024997.7174

Tłumaczenie: Paweł Karczmarzyk
Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony