Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Serwisowanie mechanicznych urządzeń zamykających

Printer Friendly and PDF
W dniu 11 stycznia 2008 roku odbyła się pierwsza konferencja z cyklu poświęconego zagadnieniom serwisowania mechanicznych urządzeń zamykających na przykładzie firmy „Systemy Zabezpieczeń – Józef Matyjas”.
/images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0267.jpg/images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0268.jpg


W spotkaniu udział wzięli członkowie Sekcji MUZ i zaproszeni goście.

Józef Matyjas zademonstrował działanie narzędzi, przyrządów i urządzeń umożliwiających awaryjne otwieranie zamków bezpośredniego ryglowania, wkładek kluczowych, kłódek oraz zamków współpracujących z mechanizmami zamykającymi.
Pokaz wzbudził wielkie zainteresowanie wśród uczestników spotkania.

Prezes Sekcji, Józef Rudziński, zwrócił uwagę na konieczność podnoszenia kwalifikacji zawodowych w zakresie technik awaryjnego otwierania zamknięć mechanicznych. Uhonorował szczególnie wyróżniających się aktywnością członków sekcji srebrnymi honorowymi odznakami SIMP oraz wręczył legitymację nowemu członkowi – Bogusławowi Zjawińskiemu. /images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0253.jpg/images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0258.jpgPrzypomniał członkom sekcji o potrzebie zgłaszania uwag do raportu o stanie branży MUZ w kraju oraz o szkoleniu doskonalenia zawodowego dla rozpoczynających pracę w branży (szkolenie odbywa się corocznie w październiku – pod warunkiem zgłoszenia się na nie co najmniej 20 chętnych).
/images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0260.jpg/images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0262.jpg


Józef Rudziński
prezes Sekcji MUZ SIMP

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony