Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Schrack Seconet Polska na targach SECUREX 2012

Printer Friendly and PDF

schrack_seconet_logotyp_200W dniach od 23 do 26 kwietnia br. w Poznaniu odbyły się kolejne Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2012. Firma Schrack Seconet Polska w znaczący sposób zaznaczyła swoją obecność podczas tegorocznych targów. Wyjątkowy sposób prezentacji najnowszych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń zaowocował nagrodami i bardzo dobrą frekwencją.

 

Schrack-Seconet_securex2012_500

W czasie trwania targów stoisko firmy odwiedziło prawie 1 500 gości z Polski i zagranicy: inwestorów, projektantów i specjalistów z branży. Niekonwencjonalna forma zabudowy powierzchni wystawienniczej, a tym samym wyjątkowy sposób prezentacji produktów zostały nagodzone medalem ACANTHUS AUREUS za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej.

Podczas tegorocznych Targów SECUREX firma Schrack Seconet Polska zaprezentowała szeroką gamę najwyższej jakości urządzeń. Innowacyjność, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz niezawodność produktów Schrack Seconet zostały potwierdzone przez kapitułę, która nagrodziła Mobilny Panel Zarządzania VirtualMAP oraz Liniową czujkę ciepła HeatSCREEN MHD 535 Złotymi Medalami MTP SECUREX 2012.

Najnowsze rozwiązanie Schrack Seconet – Mobliny Panel Zarządzania VirtualMAP to kolejny, trzeci element Zdalnego Dostępu do systemu Integral IP, umożliwiający zdalny monitoring, obsługę, a nawet programowanie i serwis systemu sygnalizacji pożarowej. Aplikacja oferuje wszystkie funkcje związane z obsługą, które dostępne są w standardowym panelu obsługi Integral MAP, w odróżnieniu jednak od VirtualMAP na PC w tej aplikacji zastosowano nie jeden, ale dwa tryby działania: standardowy panel SSP odwzorowujący 1:1 panel obsługi Integral MAP systemu Integral IP (położenie horyzontalne) oraz panel wskazań dla monitoringu, który realizuje funkcje dostępne w panelu Integral PIP (położenie pionowe). Aplikacja jest dostępna na mobilnych platformach takich jak: telefony iPhone oraz tablety iPad, a docelowo również dla innych systemów operacyjnych: IOS (Apple), ANDROID (Google) i Microsoft Phone (Nokia).

Kolejny produkt nagrodzony Złotym Medalem MTP Securex 2012 – Liniowa czujka ciepła HeatSCREEN MHD 535 – zostaje wprowadzona do sprzedaży bezpośrednio po premierze na targach. Ten innowacyjny, unikatowy na rynku polskim produkt, działa na zasadzie wielopunktowego pomiaru temperatury z wykorzystaniem kabla sensorycznego, na którym rozmieszczone są czujniki ciepła indywidualnie analizujące temperaturę otoczenia. Dzięki błyskawicznemu przesyłaniu danych z kabla sensorycznego do jednostki oceniającej, możliwa jest natychmiastowa reakcja i wywołanie alarmu pożarowego. Ta nowoczesna technologia adresowania i transmisji danych przez czujniki kabla sensorycznego chroniona jest patentem. Ze względu na dużą rozpiętość skali temperatur, w jakich może być ona stosowana (-55°C do +125°C), MHD 535 działa również w trudnych warunkach otoczenia – wszędzie tam, gdzie standardowe czujki punktowe ciepła nie mogą zostać wykorzystane, a ze względu na rozbudowane oprogramowanie umożliwiające analizę danych w czasie rzeczywistym istnieje możliwość zaadoptowania jej do specjalnych wymagań klienta/użytkownika.

Podczas tegorocznych targów wśród nowości znalazła się również najnowsza, kompaktowa centrala sygnalizacji pożarowej Integral IP BX, dedykowana do najmniejszych obiektów. Centrala zrealizowana została na platformie B7, która stanowi kolejną generację central sygnalizacji pożarowej Schrack Seconet. Rozwiązanie to łączy w sobie ogromny potencjał systemu Integral IP, a jednoczenie zadbano także o optymalizację możliwości systemu w stosunku do ceny z ukierunkowaniem na najmniejsze instalacje o wielkości do 250 elementów.

Obok systemów sygnalizacji pożarowej zaprezentowano również system przyzywowy VISOCALL IP – platformę komunikacji, organizacji i opieki w służbie zdrowia. System ten to przełomowy krok w kierunku udoskonalenia komunikacji w obiektach sanatoryjnych, hotelach, szpitalach i domach opieki. Tegoroczna oferta systemów przyzywowych została rozszerzona o najnowsze terminale multimedialne wykorzystujące wszystkie możliwości nowoczesnej komunikacji.

Schrack Seconet Polska składa serdeczne podziękowania wszystkim swoim klientom, którzy podczas tegorocznych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2012 odwiedzili stoisko firmy.
Więcej informacji o nowych rozwiązaniach dostępnych jest na stronie producenta: www.schrack-seconet.pl.

Firma Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów sygnalizacji pożarowej na świecie. Od ponad dwudziestu lat Schrack Seconet Polska jest liderem na rynku polskim w sprzedaży najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń. Na przestrzeni niemal dwudziestu lat działalności Schrack Seconet w Polsce, na liście referencyjnej firmy pojawiło się prawie 2000 obiektów, które zostały wyposażone w całą gamę systemów ochrony ppoż. oraz systemów przyzywowych i komunikacji.

Bezpośr. inf. Marta Nowak
Schrack Seconet Polska
marta.nowak@schrack-seconet.pl

 

Zabezpieczenia zapraszają do obejrzenia fotorelacji z targów SECUREX'2012.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony