Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung Vision Day 2011 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

 

samsung_logoW dniach 3 i 4 marca 2011 r. w hotelu Westin Dragonara na Malcie odbyła się międzynarodowa konferencja Samsung Vision Day 2011. Celem konferencji była prezentacja nowych produktów CCTV firmy Samsung oraz jej strategii biznesowej w tej dziedzinie na najbliższe lata. Oprócz gospodarzy w spotkaniu uczestniczyli dystrybutorzy sprzętu CCTV firmy Samsung, licznie przybyli z kilkunastu krajów Europy, a także przedstawiciele prasy.

 

 

samsung_3034358_450

W pierwszej części konferencji wręczone zostały nagrody dla wiodących dystrybutorów i integratorów, którzy w ostatnich latach mogli pochwalić się dużą sprzedażą produktów Samsunga. Przedstawiono także regionalnych reprezentantów handlowych firmy. Kierownikiem zespołu przedsprzedaży Samsung Techwin Europe, obsługującego klientów w Polsce i krajach bałtyckich, został Piotr Rogalewski, odpowiedzialny za rejon Polski i kilku innych krajów Europy Wschodniej.

Samsung_3034305_10_450

W dalszej części konferencji firma Samsung jasno określiła swoje plany związane z ekspansją na rynku europejskim, poparte badaniami i prognozami sporządzonymi przez niezależne agencje marketingowe. Plany inwestycyjne, które mają na celu rozszerzenie oferty firmy, obejmują wprowadzenie na rynek nowych modeli urządzeń CCTV, w tym kamer sieciowych o rozdzielczości HD, a także urządzeń pozwalających na tworzenie kompletnych systemów bezpieczeństwa, między innymi systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, a także wielofunkcyjnych systemów domofonowych.

Samsung_3034310_450

Tak więc w aktualnej ofercie Samsunga znajdują się nie tylko kamery CCTV i rejestratory wizyjne, lecz także kontrolery przejść, czytniki kart identyfikacyjnych, czytniki biometryczne, centrale zarządzające dużymi instalacjami domofonowymi, abonenckie stacje domofonowe a nawet pasywne czujki podczerwieni. Jak widać, jest to bardzo szeroka i kompleksowa oferta, która umożliwia budowę skomplikowanych systemów bezpieczeństwa z wykorzystaniem wyłącznie produktów Samsunga. Urządzenia, które zaprezentowano na wystawie kończącej pierwszy dzień spotkania, cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.
W ramach dodatkowych atrakcji zorganizowano bankiet oraz krótką wycieczkę do Valletty – stolicy Malty.

Redakcja

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu na naszej stronie internetowej (www.zabezpieczenia.com.pl).

Redakcja czasopisma Zabezpieczenia dziękuje Organizatorom za zaproszenie na Samsung Vision Day 2011. Firmie Samsung Techwin życzymy zrealizowania wszelkich planów i kolejnych sukcesów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony