Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

P.W. Camsat - Securex 2008 - podsumowanie

Printer Friendly and PDF

Firma P.W. Camsat pragnie podziękować Państwu za odwiedzenie nas na Targach Securex 2008 w Poznaniu i zapoznanie się zwww.zabezpieczenia.com.pl najnowszymi Systemami Bezprzewodowymi Video i Telemetrii, których krótki opis znajduje się poniżej.

TCO5807h - to najnowszy zestaw do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku w wolnym paśmie 5.8GHz. Transmisja w czasie rzeczywistym bez opóźnień, z jakością dużo wyższą niż przestarzałe urządzenia 2,4 GHz i co bardzo ważne zestaw ten jest w tej samej cenie co systemy 2,4GHz. Prosty w instalacji, o niewielkich rozmiarach. 7 kanałów pracy. Zasięg: 2 km, IP 65.

CD 04 - bezprzewodowy moduł telemetrii RS485, RS232 o mocy 500 mW, do obsługi kamer obrotowych i rejestratorów. Pracuje w wolnym paśmie ISM 869MHZ. 10 kanałów pracy. Realizuje dwukierunkową transmisję (half duplex), jak przy sterowaniu przewodowym. Praca bez opóźnień czy utraty kontroli. Zasięg od 6 km do 30 km. Prędkość transmisji protokołu 1200-9600kbs, IP 65.

TCO 5808h - Bezprzewodowy System Transmisji Obrazu i Dźwięku pracujący w wolnym paśmie 5,8 GHz dla profesjonalnej telewizji dozorowej. 8 niezależnych kanałów pracy. Prosta i szybka instalacja. Transmisja obrazu porównywalna z łączem światłowodowym. Zastosowanie gniazd BNC gwarantuje doskonałe dopasowanie impedancyjne. Zasięg: 3 lub 5 km, IP65.

Cieszymy się, że nasze najnowsze urządzenia wzbudziły tak duże zainteresowanie. Oczywiście jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania służymy pomocą, a całość naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie www.camsat.com.pl .

Bezpośr. inf. P.W. Camsat

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony