Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Prewencja 2007 - podsumowanie

Printer Friendly and PDF
Logo Międzynarodowych Targów SzczecińskichDobiegły końca organizowane po raz trzeci w naszych halach Targi Zabezpieczeń i Ochrony Mienia PREWENCJA, które stały się okazją do zdobycia i wymiany informacji oraz doświadczeń. Chcąc sprostać oczekiwaniom firm i instytucji prezentujących się podczas targów, kolejna edycja towarzyszyła Międzynarodowym Targom Budowlanym BUD-GRYF – największej i najliczniejszej ze względu na liczbę wystawców i odwiedzających imprezie targowej w regionie. Targi zgromadziły setki wystawców i tysiące gości, głównie z branży security (prawie 10000 zwiedzających).

Przez trzy dni swoje oferty prezentowali producenci, dystrybutorzy oraz instalatorzy elektronicznych systemów zabezpieczeń, alarmów, urządzeń łączności wewnętrznej, drzwi zabezpieczeniowych do pomieszczeń specjalnych i budownictwa, systemów inteligentnego sterowania instalacjami elektrycznymi w budynku, zintegrowanych systemów alarmowych oraz samochodów specjalnych do monitoringu imprez masowych. Swoje usługi zaprezentowały także firmy ochroniarskie z Zachodniopomorskiego.

Tegoroczni wystawcy byli organizatorami wielu prelekcji, wykładów i pokazów, dotyczących m.in. zastosowania systemów klucza generalnego w domach, firmach i obiektach użyteczności publicznej, możliwości systemów bezprzewodowych, możliwości zamków elektrycznych jako elementów wykonawczych w nowoczesnych systemach kontroli dostępu i inteligentnego domu.

Zapraszamy w przyszłym roku.


Targi Prewencja 2007 Targi Prewencja 2007 Targi Prewencja 2007
 Targi Prewencja 2007  Targi Prewencja 2007  Targi Prewencja 2007

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony