Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Pierwsza w Polsce konferencja firmy CEM Systems

Printer Friendly and PDF

CEM_LOGO_200W dniach 29 lutego i 1 marca 2012 r., w Pałacu Zegrzyńskim w Zegrzu k/Warszawy, odbyła się pierwsza w Polsce konferencja CEM Systems – wiodącego irlandzkiego dostawcy systemów kontroli dostępu i w pełni zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem, którą poprowadził Czesław Półtorak, specjalista sprzedaży systemów CEM w Europie Środkowo-Wschodniej.

4_500

Udział w konferencji wzięli przedstawiciele firm dystrybucyjnych, instalacyjnych, biur projektowych, a także prasy branżowej. Przedmiotem konferencji była prezentacja najnowszych rozwiązań produktowych firmy CEM Systems.

W pierwszej części konferencji szczegółowo zaprezentowano oprogramowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem AC2000. Dyskusja nad wersją AC2000 SE (Standard Edition) dotyczyła m.in. integracji z innymi systemami zabezpieczeń (SSWiN, SSP, CCTV, ochrona obwodowa), wizualizacji zdarzeń, czy personalizacji kart użytkowników. Bardzo pomocna okazała się obecność Alberta Janickiego, inżyniera aplikacji w firmie CEM Systems, który odpowiadał na wszystkie pytania zadawane przez uczestników konferencji oraz demonstrował działanie wybranych urządzeń i oprogramowania. W tej części spotkania przekazano informacje o najbliższych planach dotyczących wprowadzeniu nowych, innowacyjnych produktów i funkcji oprogramowania AC2000.

6_500

Największą atrakcją, wg uczestników konferencji, okazała się prezentacja unikatowego, przenośnego czytnika kart S3030f z wbudowanym modułem czytającym linie papilarne. Z dużym zainteresowaniem spotkała się również prezentacja systemu służącego do klonowania kart oraz omówiono metodę przeciwdziałania temu procederowi zaproponowaną przez firmę CEM Systems.

Drugiego dnia zorganizowano warsztaty podczas których można było zdobyć praktyczne umiejętności doboru i konfiguracji sprzętu oraz programowania wybranych urządzeń oraz uruchomienia systemu. Przekazano m.in. informacje o najważniejszych instalacjach systemów AC2000 w takich sektorach jak: lotnictwo, przemysł okrętowy, finanse i bankowość, ochrona zdrowia, edukacja, przemysł petrochemiczny, kasyna, handel detaliczny, transport, organizacje rządowe, telekomunikacja w wielu krajach na całym świecie.

Konferencja CEM Systems spełniła swoje zadanie. Szczególnie interesująca okazała się debata dotycząca systemów kontroli dostępu oraz innych produktów i funkcji związanych z systemami zabezpieczeń. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania wpiszą się na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez firmę CEM Systems w Polsce.

Więcej o CEM Systems na stronie www.cemsys.com.
e-mail: cem.info@tycoint.com

Bezpośr. inf. Czesław Półtorak
CEM Systems
czpoltorak@tycoint.com

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu www.zabezpieczenia.com.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony