Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Ogólnopolskie spotkanie użytkowników programu KRONOS – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

Kronos_logo_150W dniach 16 – 17 czerwca 2011 r. w Ustroniu, we wspaniale usytuowanym na beskidzkim stoku hotelu Belweder, odbyło się ogólnopolskie spotkanie użytkowników programu KRONOS, wspierającego pracę stacji monitorowania. Inicjatorami były firmy Kronos Polska i Next! z Bielska Białej. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany uwag pomiędzy twórcami oraz użytkownikami programu, a także do wymiany doświadczeń samych użytkowników. Uczestniczyło w nim ponad 60 osób reprezentujących 40 firm z branży monitoringu i ochrony.

 

Next_Ustron_sala_500

W części merytorycznej uczestnikom spotkania zostały przedstawione plany rozwoju oprogramowania KRONOS na lata 2011 i 2012. Wszyscy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi przewodowych systemów sygnalizacji włamania i napadu, prezentowanymi przez Krzysztofa Parzyszka z Alarmtech Polska z Gdańska oraz uznanych w Polsce producentów systemów bezprzewodowych, m.in. firmę Jablotron z Czech, reprezentowaną przez Alana Fabika (dyrektora handlowego na Europę) oraz Piotra Panka (przedstawiciela w Polsce). W spotkaniu wziął udział także Eduard Bardinet z Francji, reprezentujący firmę Intervox – dystrybutora urządzeń do monitoringu medycznego.

Next_Ustron_2011_kolacja_50

W części nieoficjalnej, w trakcie „wieczoru szkockiego” można było zapoznać się z historią regionów Szkocji: Lowland, Speyside i Islay, oraz ich produktem eksportowym– whisky single malt. Wieczór połączony z degustacją wyśmienitych trunków poprowadził Jarosław Buss, ambasador marki Ballantines.

Na zakończenie organizatorzy wyrazili nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją i będą miejscem wymiany doświadczeń oraz pogłębiania nawiązanych znajomości.

Next_Ustron_2011_zaloga_500

Bezpośr. inf. Andrzej Głogowski
KRONOS s.j. S.Piela.B.Dryja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony