Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nedap Security Day – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

7 czerwca 2017 roku w Warszawie odbyło się spotkanie „Nedap Security Day”, podczas którego polski zespół Nedap Security Management i Nedap Identification Systems, którego przedstawicielem był Ido Wentink, zaprezentowały rozwiązania i korzyści płynące ze współpracy obu działów.

Celem spotkania było przedstawienie sposobów zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w organizacjach i miastach dzięki użyciu innowacyjnych systemów kontroli dostępu i systemów do identyfikacji osób i pojazdów.

W spotkaniu wzięli udział klienci oraz partnerzy biznesowi firmy, a miejscem spotkania było Studio 8 Smolna w Warszawie. Z tarasu widokowego uczestnicy spotkania mogli podziwiać panoramę miasta.

Nedap to holenderski producent zintegrowanych systemów bezpieczeństwa i dostawca zintegrowanej platformy bezpieczeństwa AEOS. Funkcja platformy AEOS jest zależna od oprogramowania, a nie od sprzętu. Bazując na oprogramowaniu można zmieniać funkcje systemu i poziomy bezpieczeństwa. Platforma AEOS to rozwiązanie bazujące na otwartym standardzie. Klient może używać produktów różnych dostawców jednocześnie, dzięki czemu wybiera zabezpieczenia najlepiej odpowiadające swoim potrzebom.

AEOS jest zintegrowany m.in. z systemami firm: Milestone, Axis Communications, Canon, Honeywell, Assa Abloy, Salto.

Firma Nedap oferuje również systemy identyfikacji pojazdów i osób. Wiodącym rozwiązaniem są czytniki dalekiego zasięgu TRANSIT wykorzystujące technologię RFID i zapewniające wygodny dostęp do miejsc parkingowych, np. na lotnisku Heathrow w Londynie i Helsinki-Vantaa. W ofercie firmy znajduje się również uPASS – platforma wykorzystująca technologię UHF oraz Nedap ANPR, platforma służąca do identyfikacji tablic rejestracyjnych.

Podczas spotkania użytkownicy mogli na żywo zapoznać się z możliwościami platformy AEOS.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, a polskiemu zespołowi Nedap Security Management życzymy powodzenia i sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania: www.zabezpieczenia.com.pl.

Bezpośr. inf. Ela Końka

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony