Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Najlepsze SPIN-owisko

Printer Friendly and PDF

Unicard_175UNICARD był Srebrnym Partnerem 11-tego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN.

 

 

Unicard_11SPIN-2_500

Impreza ta odbyła się w dniach 25-26 września w Hotelu Stok w Wiśle. SPIN to wydarzenie skupiające kluczowych producentów i dostawców rozwiązań oraz projektantów i instalatorów z branży niskich prądów.

11 Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych zgromadziło ponad 270 uczestników, w tym 170 projektantów, przedstawicieli partnerów, ekspertów oraz media. Partnerzy zaprezentowali swoje doświadczenia z realizacji projektów integrujących oferowane przez nich technologie. Dzięki temu uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania praktycznych zastosowań produktów i rozwiązań.

Tradycyjnie, panelom merytorycznym towarzyszyły prezentacje rozwiązań na stoiskach wystawienniczych. Partnerzy 11. SPIN mieli okazję wykazać się inwencją i pomysłowością podczas planowania stoisk. Po raz pierwszy w historii SPIN odbył się konkurs na najbardziej funkcjonalne i oryginalne stoisko wystawiennicze: SPIN-owisko. Uczestnicy drogą elektronicznego oddawania głosów wybrali zwycięzców. UNICARD, C&C Partners, BKT Elektronik oraz MIWI-URMET to partnerzy, których stoiska zostały najwyżej ocenione przez uczestników.

Proces rejestracji uczestników 11. SPIN został zautomatyzowany i usprawniony poprzez zastosowanie rozwiązań UNICARD. Podczas rejestracji, w pierwszym dniu wydarzenia, uczestnicy 11. SPIN otrzymali karty mikroprocesorowe Mifare z zakodowanym indywidualnym numerem. Imię i nazwisko każdego uczestnika zostało nadrukowane w ciągu kilku sekund przy pomocy drukarek kart Evolis na dwóch stanowiskach rejestracji. Otrzymana karta została wykorzystywana w procesie ankietowania na najlepsze stoisko oraz odbioru  gadżetów konferencyjnych. Karta pozwalała także zapoznać się z działaniem systemów parkingowych, kołowrotów i systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy na stoisku UNICARD.

Wśród osób, które swoją kartą odbiły na stoisku UNICARD na rejestratorze czasu pracy została wylosowana nagroda główna – Ipad mini.

Unicard_Spin_11_pods_500

Na konferencji 11. SPIN UNICARD zaprezentował jak projektować nowoczesne systemy bezpieczeństwa wykorzystując nowe technologie identyfikacji, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową na podstawie własnej linii produktowej.

UNICARD od ponad dwudziestu lat jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową. Oferuje usługi konsultingowe, serwisowe oraz sprzęt i oprogramowanie dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Firma zatrudnia ok. 100 specjalistów w krakowskiej Centrali UNICARD oraz regionalnych biurach w Warszawie i Poznaniu. Jej dynamiczny rozwój pozwala na ciągłe ulepszanie produktów (także własnej produkcji) oraz poszerzanie oferty. Dzięki swoim osiągnięciom została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami.

Bezpośr. inf. Anna Gagaczowska
Anna.gagaczowska@unicard.pl
UNICARD

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony