Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Milestone Partner Open Platform Days – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

W dniu 29 marca br. w warszawskim hotelu Golden Tulip odbyła się konferencja w ramach Milestone Partner Open Platform Days. Wzięło w niej udział kilkunastu dostawców sprzętu i oprogramowania do wizyjnych systemów dozorowych oraz niemal setka zaproszonych gości. Elementem łączącym wszystkie wystąpienia i prezentacje była otwarta platforma Milestone, dzięki której systemy różnych producentów mogą być integrowane i łączone w spójną całość.


Podczas poszczególnych prezentacji można było dostrzec bardzo znaczny rozwój oprogramowania do identyfikacji osób na podstawie zarejestrowanych obrazów twarzy. Takie oprogramowanie było przedmiotem wielu prezentacji.

Bardzo ciekawy wykład na temat warunków pracy dysków twardych w wizyjnych systemach dozorowych wygłosił przedstawiciel firmy Western Digital. Nie mniej ciekawa była prezentacja firmy QNAP poświęcona jednostkom pamięci masowej z dyskami WD.


Mimo iż spotkanie trwało od rana do późnego popołudnia, większość słuchaczy nie opuściła sali wykładowej, co świadczy o randze imprezy.Bezpośr. inf. Andrzej Walczyk
Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony