Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Kongres Dystrybucji dla Partnerów i Klientów firmy Schneider Electric

Printer Friendly and PDF

Schneider_Logo_20025 maja br. na stadionie Legii Pepsi Arena odbył się Kongres Dystrybucji dla Partnerów i Klientów firmy Schneider Electric. Spotkanie rozpoczęła konferencja prasowa dla dziennikarzy połączona z prapremierą aparatury modułowej Acti 9.

 

 

Schneider_kongres1_500

Część oficjalną dla klientów i partnerów otworzył Jacek Łukaszewski, prezes zarządu Schneider Electric Polska.
Efektywność energetyczna jest najszybszym, najtańszym i najczystszym sposobem redukcji zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych. Odpowiadając na stale rosnące zapotrzebowanie ze strony wszystkich uczestników rynku, oferujemy kompleksowe rozwiązania podnoszące efektywność energetyczną, która jest kluczowa w przemianie oszczędności energii na rozwój przedsiębiorstwa. W większości istniejących instalacji można przy zastosowaniu dostępnych dzisiaj technologii zaoszczędzić do 30% energii – powiedział Jacek Łukaszewski.

Anna Nowak-Jaworska, wiceprezes Pionu Partnerów i Dystrybucji oraz Mathieu Superi, manager ds. Rozwoju Rynku na kraje Europy Centralnej zaprezentowali aparaturę modułową Acti 9.

Aparatura modułowa Acti 9 firmy Schneider Electric to nowoczesne rozwiązanie, biorące pod uwagę specyfikę rynku polskiego. Acti 9 umożliwia wydajne zarządzanie budynkiem, ogranicza przerwy w pracy, optymalizuje zużycie energii i w ten sposób może przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności firmy. Nasz produkt powstał  z przetwarzalnych materiałów i jest całkowicie przyjazny dla środowiska. – podkreśliła Anna Nowak.

Dla uczestników spotkania została przygotowana również multimedialna prezentacja Acti 9, która pozwoliła Klientom Schneider Electric poznać wszystkie możliwości, jakie daje aparatura.

Schneider_kongres2_500

Po zakończeniu części oficjalnej firma zapewniła szereg atrakcji dla swoich gości. Imprezę wieczorną poprowadził znany dziennikarz sportowy – Bożydar Iwanow, który wprowadził zebranych w klimat największego wydarzenia sportowego w Polsce – Euro 2012. Gratką dla fanów piłki nożnej była również wycieczka po kuluarach stadionu Legii, podczas której można było zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla gości.

Schneider_kongres_500

Nasze spotkanie zostało zorganizowane na stadionie Pepsi Arena nieprzypadkowo. Jest to niezwykle nowoczesny obiekt spełniający najbardziej wymagające normy UEFA. Zastosowane na nim systemy automatyki i kontroli dostępu Schneider Electric zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie kibicom, zawodnikom i wszystkim użytkownikom stadionu – powiedziała Anna Nowak.

Bezpośr. inf. Aneta Kowalczyk
Monday PR
aneta.kowalczyk@mondaypr.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony