Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Konferencja Vision Day firmy Samsung Techwin - relacja

Printer Friendly and PDF

Partnerzy Samsung Techwin Europe i dziennikarze, którzy uczestniczyli w konferencji Vision Day 2010 firmy Samsung, usłyszeli stwierdzenie dyrektora naczelnego – Jake Kim’a –  że firma ma zamiar w roku 2010 wprowadzić 170 nowych wyrobów, obejmujących nowe systemy kontroli dostępu, systemy wykrywania pożaru i włamań oraz nowe linie wyrobów do obserwacji wizyjnej.

Kim wyjaśnił, że poniesiono znaczne nakłady na prace rozwojowo-konstrukcyjne oraz finansowe na opracowanie i uruchomienie produkcji nowych linii wyrobów, które razem z urządzeniami CCTV zarówno analogowymi, jak i sieciowymi, z protokołem IP, umożliwią firmie zaoferowanie klientom całościowych rozwiązań problemów zabezpieczeń.

 

W tym roku zostanie wprowadzony chipset WiseNet, który umożliwi Samsungowi wprowadzenie na rynek kamery megapikselowej z wbudowaną zaawansowaną analityką wizyjną. Firma ma również ambitne plany opracowania obszernej linii wyrobów IP z niemniej niż 36 nowymi wyrobami sieciowymi wprowadzanymi na rynek w roku 2010. Wraz z rozwojem nowych zaawansowanych chipsetów DSP podąży ewolucja linii wysokiej klasy kamer Samsung.

Delegaci na konferencję dowiedzieli się także, że dla zapewnienia lokalnego wsparcia na najwyższym poziomie dla szybko rosnącej sieci partnerów – dystrybutorów –  Samsunga zostaną otwarte nowe regionalne biura obsługi klienta. Otwarcie nowych biur w rejonie nordyckim, rejonie Europy Północno-Wschodniej, i Europy Południowo-Wschodniej w roku 2010 zwiększy łączną liczbę biur do dziesięciu.

Według Kima, ostatnie decyzje połączenia linii wyrobów zabezpieczeń Samsung Electronics i Samsung Techwin w „jeden Samsung”, wspierany przez Samsung Techwin Europe w Europie, przyczyni się do znacznie szybszego osiągnięcia jej wizji i celów przez firmę Samsung.

Konferencja, która odbyła się w Mardan Palace Hotel w Antalyi, w Turcji, w dniach 18 i 19 lutego.


Redakcja czasopisma Zabezpieczenia serdecznie dziękuje Organizatorom za zaproszenie na konferencję Samsung Vision Day 2010. Firmie Samsung Techwin życzymy sukcesów i spełnienia obranego celu.

Więcej informacji:
STEsecurity@samsung.com
www.samsungcctv.com

Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing
david@drsmarketing.co.uk

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony