Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Konferencja Samsung Techwin Vision Day 2009 - relacja

Printer Friendly and PDF

Delegaci przybyli na konferencję Samsung Techwin Vision Day 2009 wysłuchali oświadczenia dyrektora zarządzającego Samsung Techwin Europe, Jake'a Kima, który poinformował, że firma jest na najlepszej drodze do osiągnięcia czołowej pozycji w Europie wśród marek z dziedziny ochrony profesjonalnej. Prezes Samsung Techwin, Chang Suk-Oh, jeszcze raz potwierdził natomiast, że ochrona profesjonalna pozostaje podstawowym obszarem działalności firmy.

Obecnym podczas konferencji dystrybutorom i integratorom systemów przedstawiono nową paletę produktów oraz plan dalszego rozwoju firmy Samsung Techwin, zakładający wprowadzenie na przestrzeni kolejnych dwunastu miesięcy dużej liczby nowych produktów i zasadniczych technologii, w tym nowości w dziedzinie kamer sieciowych IP, kamer z kablem UTP oraz kablem koncentrycznym, a także imponującego rozwiązania w zakresie obserwacji automatycznej, jakim jest robot SGR-1.

Dyrektor Kim wyjaśnił, że Samsung Techwin dąży do kompleksowych rozwiązań, a wynikiem tych dążeń jest poszerzenie oferty o dziedzinę kontroli dostępu oraz technikę identyfikacji radiowej RFID. Dodał również, że w związku ze znacznymi inwestycjami Samsung Techwin w badania i rozwój w roku 2009 wprowadzone zostaną innowacje w zakresie technologii zasadniczych, takie jak technologia superredukcji szumów Samsung (SSNR) trzeciej generacji oraz dwa zaawansowane technicznie zestawy układów scalonych do kamer W-5 i SV-5, które będą dostępne wyłącznie w kamerach i kamerach kopułkowych Samsung Techwin.

Firma Samsung Techwin zebrała w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profesjonalny i wykwalifikowany zespół ds. sprzedaży na Europę, który świadczy usługi przed- i posprzedażowe, tworząc, zdaniem Kima, najlepszy zespół działający obecnie w branży ochrony profesjonalnej. Produkty firmy są dostępne za pośrednictwem szerokiej sieci profesjonalnych dystrybutorów. Dodatkowym wsparciem jest własny, europejski magazyn zapasów. Ponadto wszystkie produkty objęto trzyletnią gwarancją.

Podczas konferencji, która odbyła się w dniach 5-6 marca w hotelu Sheraton na Teneryfie, delegaci mieli możliwość uczestnictwa w praktycznych prezentacjach najnowszych produktów i technologii firmy Samsung Techwin.

Szczegółowe informacje można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail STEsecurity@samsung.com, lub telefonicznie, pod numerem +44 (0) 1932 45 5308.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.samsungcctv.com.
Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing

Redakcja czasopisma Zabezpieczenia jeszcze raz serdecznie dziękuje Organizatorom za zaproszenie na konferencję Samsung Vision Day 2009. Firmie Samsung Techwin życzymy sukcesów i pełnej realizacji zawodowych planów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony